bugün

içinde bulunduğum insan güruhu. o kadar övülmesine rağmen merak uyandırmıyor açıkçası.
belki de parası yoktur peripella yiyordur.
hakir görülmemeli, halimize şükretmelidir. biz de o durumda olabilirdik.
pahalı olması yüzünden alamayan insanlardır.
dünya zevklerinden birini hiç tatmamış olan insan.*
nestle chokella seven insandır.
http://galeri.uludagsozlu...A7-nutella-yemeyen-insan/

nutella da neymiş.
Ülker çokokrem varken yemesine de gerek olmayan insandır, hemen hemen her markadan yedim ama daha ülker çokokremden daha güzel olanını görmedim belkide çocukluğumuzda hep bakkaldan çokokrem almamız yüzündendir bu beğeni ama nutella bana o kadarda güzel gelmedi.
popülizmin yarattığı dezenformasyona karşı koyan insandır.
şeker hastası olabilir.
sevgilisi izin vermiyor olabilir.
nutella almaya parası olmayan insandır. görmezden gelmeyiniz, yardım ediniz onlara.
öğrenciyken sabah akşam ekmek arası peripella yemiş, artık nutella görse bile midesi bulanan insan olabilir
sevmiyordur o tat ona çok çirkin, itici geliyordur. hatta şeker hastası da olabilir.
şekeri hayatından çıkarmış insandir.
muhtemelen kalorisini dikkate alan insandır.
utanması sıkılması olmayan bir de üstüne üstlük sanki bir marifet yapmış gibi sözlükte yazan insandır *
çukulata dokunuyordur belki de.
peripella yandaşıdır.
formunu korumak istiyordur.
öğrencidir bu. parası vardır belki ama nutella'ya vereceği parayı lüks olarak görüyordur. gerekirse peripella ile yetinir.
benim de içinde bulunduğum topluluktur. biz sarellelerle, açık çokokremlerle büyüdük. anlamayız nutelladan.

not: eksikliğini hissetmediğim ve ölene kadar da hissetmeyeceğim kakaolu fındık kreması.

not2: bir keresinde süpermarkette ikileme düşüp aldığım ama kasada irademi ortaya koyarak geri bıraktığım şey. şaka la şaka param çıkışmayınca mecburen bırakmak zorunda kaldım.
Öyle bir insan yoktur.
güncel Önemli Başlıklar