bugün

bkm ekibinin içinde bulunduğu her program. gerçi bende de bir sıkıntı olabilir. salondakiler yarılıyor bende mimik oynamıyor.
Daha dogrusu komik olan bir programmi var turk kanallarinda gibi bir karsi muhalifeti gerektiren baslik.
3 adam niçin izleniyor anlamış değilim.
mesela okan bayülgen ortam için izlenebilir.
beyazıt konukları ve sempatikliğiyle izlenir.
şimdi 3 adama bakalım;
eser yenenler iye itici ve egoist bir adam var.
hiçbirinin hiç tecrübesi yok. espiri sonrası bir kaos ortamı oluşuyor.
sürekli bir espiri yapma çabası. yani kötü işte. acun olmsa çoktan tvden kaldırılmıştı.
akasya durağı. yıllardır televizyonda boy gösteriyor hiç ama hiç ilgimi çekmedi. bende bir sorun yok ama izleyenlerde ve gülenlerde büyük bir sorun var.
3 adam. program boyunca espri yapma uğraşındalar. her espriden sonrada birbirlerine şakada olsa laf sokma yarışına giriyorlar.
(bkz: 3 adam) itici bir programdır.
nejat uyguru'un çocuklarının proğramlarıdır. babalarını da sevmezdim zaten.
güldür güldür.

tebessüm bile ettirmiyor.
lanet olsun dostum 3 adam hiç komik değil.
üç adam, sürekli bir espri yapma uğraşında olmaları çok berbat yapıyor programı ama enerjileri güzel biraz tecrübeli yada akıllıca çıksalar sahneye ucundan kıyısından birşeyler yapabilirler de şu an zayıf bir program.
Adı güldür güldür idi sanırım. Ali Sunal yönetiyordu. Bir kere izleme fırsatı bulmuştum, yapay bir komiklik vardı, sarmamıştı. Tabii 1 bölüm izleyerek bu kanıya varmak yanlış. Onun dışında 3 Adam'ı da 3 bölüm izledim sanırım. ibo'nun her ezberleyip geldiği esprilerini yaptıktan sonra, gülen tayfaya dikkat edin. O gülen seslere dikkat edin.
daha iyisi olsaydı bunlar olmazdı diyeceğimiz programlardır.
komik olma zorunluluğu olmayan tv programlarıdır. misal,haber programları.
say say bitmez programlardır. özellikle türk tvleri için. gelsin eksiler.
genellikle arkadan gülme efekti verilen programlardır.
güldür güldür. nasıl bir rezilliktir anlamadım ki.
(bkz: fıkralarla Türkiye)
(bkz: güldür güldür)
Okan Bayülgen'in yaptığı bütün programlar. Adam güldürmüyor, bayıyor.
Koca kafalar dır.
mehmet ali erbil tarafından sunulanlarin
hepsi.
Müge anlı.

Hiç güldürmüyor lan.
TRT haberleri.
3 adam çünkü o programın ilk önce adı adı hatalı salak olması gerekiyordu kendilerini bi bok zannediyorlar.
3 adam, o ses türkiye, survivor değildir. izliyorum oğlum ne var.
Ben Bilmem Eşim Bilir. Baştan beri itici bulmuşumdur.