bugün

korkutucu görüntüye sahip boks ustası pokemon.
hitmonlee kadar güçlü olmayan pokemon.
eğer hitmonlee ismini bruce lee den alıyorsa, o da ismini jackie chan den almıştır.
plili etekle dövüşen boksör pokemon.
http://chuckels2000.tripo...ed.rockets.hitmonchan.jpg

(bkz: uludağ sözlük manga servisi)
sanıldığının aksine hitmonlee den evrim geçirmez. mangaya daha sonradan eklenen tyrogue den evrimleşir.
isim babası için
(bkz: jackie chan)
boks yapan yegane pokemon sanırsam.
-hitmon-chaannnnn
bende bir ara bunun parlayan, rare** sınıfı orijinal kartı vardı. ayrıca, hatırladığım kadarıyla gazetelerden birisinin pokemon furyası tüm hızıyla devam ederken sunduğu kampanya kapsamında kupon biriktirerek alınan kart setinin en değerli kartının sıfatını taşıyan pokemon. (bkz: dövüş pokemonu)*
(bkz: pokemon kartları)
(bkz: pokemon kart oyunu)
yumrukçu pokemon. türü dövüşçüdür. yumrukları ateş tipi elektrik tipi buz tipi olabilir. çok fonksiyonlu isviçre çakısına benzetilir bu sayede. yakışıklıdır. ezeli rakibi hitmonlee'dir. defansı ondan ıyı ofansı ondna kötüdür.
ürkütücü bir dövüş pokemonu.

yolda önünüze çıkınca buyur geç abi diyeceğiniz türden.
hoş gelmiş yeni yazar. peki onca yer varken neden burası hı?
namuslu insanları bilip bilmeden tecavüzcülükle suçlayan bir kişi. yani birinin tecavüzcü olması için müslüman olması yeterli bu tipler için. geliştirdiğiniz kaslar kadar az biraz beyniniz de gelişsin be hocam. izmirli olmak yetmez yani.
sözlükte o pis din düşmanı ke-mal-it düşüncelerini yazarsın da karşımda bunları söylersen seni tekmelerim.

ayrıca ben senden daha şerefliyim lan.

(bkz: tuik/#34521030)
Sünepe ahlaksız zındık.
Beni sinirlendirmeyi başardı kendisini tebrik etmek lazım.
Aslı pokemondur birde özenti yazarı var sanırım.
(bkz: #34614458) tuhaf yazar. yav sen nerenin ergenisin anlamıyorum ki. tamam takımın yenilmiş olabilir bu gayet normal de bu kadarda ergence yorumlar yapılmaz ki. neymiş trabzon bizi yendi nasıl beşiktaşa yeniliyorlarmış. trabzonun işi gücü yok bütün sene galatasarayı arenada yenme planları yaptı olm çünkü.
adını jackie chan'den almış dövüş tipi pokemon. görüntüsü boksöre benzer.

görsel
hitmonlee'den daha çok severdim kendisini.

ayrıca yanlış bilgilendirme yapmayalım. adını bruce lee'den alan hitmonlee'dir. sonu lee ile bitiyor zaten.
hitmonchan ismini jackie chan'den almıştır. isminin sonu chan'dir.
güncel Önemli Başlıklar