bugün

(bkz: #6603017)
bu akşam yaptıklarıyla sözlükte kepaze olmasının ardından şu entryi kafasına iyi çakması gereken küçük enişte,

(bkz: #6603224)
(bkz: önceden tahmin etmek)
(bkz: 25 kasım 2009 manchester united beşiktaş maçı) sonrası beşiktaşlıların hedefi haline gelmiş yazar.
(bkz: soda da verin)

(bkz: henry style)
bir süre sonra silik olması muhtemel dikkate alınmaması gereken klavye.
(bkz: beşiktaş ın galibiyetini hazmedemeyen insan)
kendisi troll'lerin aksine ciddi ciddi bu kadar tepki almaktadır ve bu acı bir durumdur.

otisabi'nin vakti zamanında pişti'de ajdar'a söyleyip bizlere tercüman olduğu lafı hatırlayalım,

"keşke rol yapıyor, biriymiş gibi yapıyor olsan"

bu da öyle bir vaka. keşke troll olsa da kendisine acı acı gülmesek. sadece futbol değil, her entrysiyle.

kendisini ajdar'la da bir tuttum varın gerisini siz düşünün.
25 kasım 2009 manchester united beşiktaş maçından sonra epeyce içlenmiş yazar. zira boşuna içlenmezmiş ya.
sözlükte entry okumaktan başka 'okuma' yapıyor mu diye merak ettiğim yazar.

* eksile yavrum eksile. iyi gelir!
Beşiktaştan yana acaip bi kuyruk acısı yaşamış 6. nesil yazarcık.
(bkz: vurmayın yeter adam öldü)
9. köyden kovulan yazar.
fenerli soydaşlarının gerçek duygularına duygularına tercüman olmuş, kıskançlık krizinde olması muhtemel kişilik.
Ayar manyaği yapilmiş yazar!
(#6605478) entarisinde saçmalamış,ilkokul mantığıyla düşünüp bok atmak için elinden gelen çabayı göstermiş yazardır.

(bkz: bırak nuriyi sen daha komiksin be olum)

(bkz: 3 3 3 oldu çıkarması güç oldu)

edit: yazdığı entarileri silen yazar.ilgiyle ve loblarımla gülerek takip ediyorum.

edit: (#6605491) nolu entarisinde ise araştırmadan entari girmenin ayara neden olacağını bilmeyen yazar.

fenerbahçe (1 kez çeyrek final)

2007 - 2008 sezonu şampiyonlar ligi çeyrek final.

beşiktaş (1 kez çeyrek final)

1986 - 1987 sezonu şampiyonlar ligi çeyrek final.

(bkz: biz sabittik sen geldin)
komik adam.

bak şimdi hocu, bu adam manu-bjk maçından önce beşiktaş'ın maçı kazanması ihtimaline "hayallerde yaşıyor bazı ibneler" bakınızını vermiş bir şahsiyettir. maç sonrası aynı bakınızına "paf'ı yendiler" minvalli de edit yapmıştır. hayır sıçtın, sıvama bari değil mi? ha yetmiş mi? yetmemiş! eleman çıkıyor sonradan siliyor bu (#6601567) ve (#6601636) numaralı entrylerini. ulan bari bir şey dedin arkasında dur, topuklarını mabadına vura vura kaçma! silme ki, düştüğün durumu göstermek için yazılarının numaralarını verdiğimiz entrylerimiz "dostum link ölü" sebebiyle silik butonumuzu yakmasın! hadi sildin diyelim, başka başlıklarda hala neyin pislik yaratma çabasındasın?

hiçbir şeye de boşuna içlenmez, hafta sonu 3 kere gidip gelmişiz var bir acı tabi ilgili bölgede, şimdi manu'ya da geçirince acısı daha bir arttı yavrucağın. kendisinin inönü'deki bjk-fb maçındaki sarı montlu amigo olmasından şüpheleniyorum, adam mabadını bayrak direğine sürtüp duruyordu. 3 tane yetmemişti kendisine. ondan başkası olamaz bu arkadaş yoksa neden bu kadar acı duysun ki? koskoca bayrak direği lan bu!

o değil de paf takımı dediği takım; foster, neville, vidic, brown, rafael, obertan, gibson, anderson, park, macheda, welbeck!

lan allah aşkına, delikanlı gibi söyle, neville senin takımında kafadan 11 oynamaz mı? vidic mi, bilica mı? obertan gelse 3 ay bayram yapmaz mısın? peki 15 milyon euro versen alabilir misin o adamı? ya gibson, anderson? bu adamlar senin takımına gelse dibin düşmez mi? peki ya park? ya welbeck? sonradan giren owen, carrick, evra?

delikanlı olmakla, deliğikanlı olmayı karıştırınca böyle komik durumlar ortaya çıkıyor elbet.

koş, forrest koş!

dikkat et topukları vurma o kadar, kızarıklığı artmasın!
#6608430 entrysinde acaba neyi bilmiyorum diye beni düşündüren yazar. manu-beşiktaş maçından önce ki manchester ın bize 8-9 gol atacağını söylediğini mi? kuyruk acısı hala geçmemiş olacak ki kendi gibi laftan anlamaz iki üç yazarla gelip nick altıma entryler girmektedirler.

yarın kurban bayramı, kuyruk yağı yesin bol bol.
#6610187 entrysinde söz konusu olan pankarta iğneleyici demiştir. ne derece haysiyet sahibi olduğu belli olan yazar. allaha yakın bana uzak olsundur. ha birde tarihleri ve maçları karıştıyor bu arkadaş. battıkça batıyor yani.*
(#6611531)entarisinde trollüğün dibine vurmuş saçma sapan yazarımsıdır.oksijenden çalma yeter artık bro.
ben bu yazarı kırmak istemiyorum ama hep aynı boku yiyorum yahu...
oksijen tüketgeci.
(#6614278) entarisiyle cinsel tercihinden şüphelendiğim troll.
yazarımsı.
20 dakikada 100 eksi oy almak türünden bir başlık(?) açmış daha sonra bu başlığın altına yazdığını silmiş insan.

kimdir, nedir bilmem ama sahip olduğu -156 oy ile ne kadar çok sevildiği hakkında bir fikir sahibi oldum. *