bugün

her sınıfta muhakkak bulunan, nedenini karekterinin tam oturmamasına bağladığım şahsiyet. çok mu zor çalıştım demek anlamamışımdır.
ben hiç çalışmadım deyip göya kendince çok akıllı olduğunu çalışmasına gerek olmadığını vurgulayan öğrencidir. soruları "sen mi hazırladın lan?" deyip yüzüne bir şepeşelle yerleştirilmesi gerekir
külliyen yalan!.

artizlik işte yaptıgı..

lan bari çalıştım de de sorumluluk sahibi bilsin millet.pes!
bildiğin inektir. sınavdan sonra da çok kötü geçti der sonuçlar açıklanınca da nasıl oldu bilmiyorum beklemiyodum falan der.. inek işte
tek kelimeyle tanımlamak gerekirse şerefsizdir efendim. hayır çalıştıysan delikanlı gibi çalıştım hepinizin eline vericem sınavda de ya da ne bileyim çalıştım ama size kopya vermem de *. ama g.ötoşluk yapıp çalışmadım deme. sen önce doğruyu söyle ben sana ders çalışamazsın demiyorum zaten bu gidişle adam olamazsın diyorum.
sırf onu zeki sansınlar diye yalan atan öğrencidir. diğer arkadaşları da hiç anlamaz zaten aslında köpek gibi çalıştığını fakat çaktırmamaya çalıştığını. *
zeki ogrencidir. ne yapacagini bilen biri oldugu icin calismamistir.

ek: arkadasim hem calismiyorsun, hem kotuluyorsun. yazik cok yazik..
ukalanın önde gidenidir. kısaca g.tün tekidir.
tersinden daha iyi olan durum.
(bkz: cok calistim deyip sifir alan ogrenci)
(bkz: inek)
kendini akıllı gostermeye çalışan zibidi örneği. köpekler gibi ders çalışır ve bunu enayilik sanıp saklamaya çalışır. ben hiç çalışmadım diye. sonrada sırıtır "haha hiç çalışmadım 70 aldım. vallahi lan çalışmadım yalancının anasını zikiyimki" diyen şekilleride gorulmuştur. *
ya kendine inek damgası vurulmasından korkan ya da kendini çok akıllı bir yaratık gibi göstermek isteyen kişidir. ancak bir zaman sonra yani sürekli yapılırsa inandırıcılığını da kaybeder. bir iki yedik diyelim ama üçüncüyü asla.
(bkz: çan egrisi)
hava atmak için kendini ön planda tutmak isteyen kişi söylenecek tek söz bsgçk dur.
kendini zeki olarak göstermeye çalışan öğrencidir. (bkz: böööö)
sınav sonuçları açıklandığında biz de dayak atmayı bilmiyoruz aslında deyip bir güzel dövülebilir.
''ay sınavım berbat geçti, kesin kalacağım'' diyen tiple türdeştirler. ikisinden de sınav öncesi ve sonrası ruh sağlığı için uzak durulmalıdır. hayır durulamıyorsa kendilerini evirip çevirmek suretiyle stres topu olarak kullanmak mümkündür. *
(bkz: dersi derste dinlemek)* *
(bkz: dersi derste ogrenin)*
bir de bunun "sınav nasıldı?" sorusuna "çok kötü geçti" diyip böğür böğür ağlayıp sonuçlar açıklandığında 90 ı basmış versiyonu vardır.insan kötü geçtiğini söylediği sınavdan 90 alır mı?hiç mi bilmez kendisini,verdiği kağıdı? diyerek beynime kanı sıçratan hede.
(bkz: allah belanı versin) * *
hiç çalışmadığı gözlerindeki şişlikten bellidir. zira o şişlik gece uyumayıp ders çalışmadığı için değil, beşik salladığı içindir.
boğulası öğrencidir ,zeki olduğunu kanıtlamaya çalışan inektir.
sınav kağıdında yüz yazan yüzsüz öğrencidir.
aslında çalışmış olup ''çalışmadım'' diyen öğrencidir. sınav kağıdını alıncada full doldurmaktadır. sınav sonucu açıklanıp x kızım ya da y oğlum ''100'' denildiğin de bir de şaşırır. aaa ben mi? 100 mü? hiç beklemiyordum, emin misiniz hocam?
o anda kalkıp bir tane vurmak gelir insanın içinden ama nafile, biz insancıl insanlarız. kalktığın gibi geri oturur bir de tebrik edersin. sen tebrik et ya da etme, o çalışıp 100 almıştır valla.
temiz bir dayağı hakeden öğrencidir.
güncel Önemli Başlıklar