bugün

(bkz: bir derdim var)
yapmayı düşündüğüm. kimin ne için takip ettiği belli olmayan bi sözlükte artık veda vakti geldiği manasına gelir.
Bir-iki gün içinde yapacagim eylem.
tutan yok silen silsin siken sik...

gaza geldim pardon.

t: hesabını kapatmaktır.
Güle güle koca yürekli şarapçı.
görsel
Sigarayı bırakınca faydası olur diye yine geldim..

Bir bokada faydası olmadı dağa çok sitress yapıyor ..
Silemiyorum da yeni nessil troller çok zevkli..
Kaliteli troll kadın yazarlar var...

Yakında giderim ama şimdi değil..
isim verebilir misiniz sayın yazar? böyle tat vermiy.
hesap silmedim bebeyim. sakin ol lütfen. şaka yaptım sadece. bak bütün sözlük başımıza üşüştü sayende. artık duygularım istemediğin şekilde gelişecek.
Yakında yapacağım şeydir.
Eee denizde kum, bende hesap.
Arasanız da bulamazsınız beni.
Evet
silmediğiniz bir kulağımızın arkası kaldı zaten...
Pişmanlıktır. Yaptım, 2017de o an 11 senelik 3. Nesil hesabımı sildim tüm entryleri ile birlikte. Sonuç? 3 sene sonra yine girdim sözlük bataklığına.

Yönetime seslenme Editi: pişmanım. Yazar tarafından silinen hesapları entryleri geri gelmese de tekrar açsanız da kurtulsam şu 12. Nesil hesaptan. Hatta onu açıp bunu silin zira derdim aynı anda 2 hesabı kullanmak değil.
Yolun açık olsun.
(bkz: 25 ağustos 2023 Uludağ sözlük çöküş dönemi)
Herkes 100 lira verirse silerim.
Yakında entryleri ile birlikte 4 yıllık hesabı uçuracağım gibi. Hep aynılık ve saçma başlıklardan gına geldi.
Kişisel bir tercihtir. isteyen kalır, keyifle zaman geçirmek için yazar, isteyen yine kalır, sözlüğü istediği hale getirmek için uğraşır, isteyen de sıkılır ve gider. Giden kalandan, kalan gidenden üstün değildir. Sadece seçim yapıp uymuştur.
ne övünülecek ne de üzülünecek bir davranış. isteyen kalır, yazar, isteyen sildirir, gider. kalan gidenden, giden kalandan üstün değildir. interaktif bir oluşumun tadını çıkarıyoruz işte. anlamı olmasına gerek yok mutlaka.