bugün

evet nedense 3 saat oturulur tam hesap ödeme vakti tuvaletleri gelir, ya da mesaj yazacakları tutar. Ah şu türk kızları ..
tipik bir kezbandır. ona göre hesabı hep erkek ödemeli, kapısını erkekler açmalı, sandalyesini çekmeli ama lafa gelince de en büyük feminist yine odur. çelişkini sikeyim kezban!
belki parası yoktur, başka türlü ödeme yapar, yazık rezil olmasın demiş, düşünceli bir o kadar zarif kızdır.

arkadaş, hesap geldiği sırada tuvaleti gelen o kadar çok erkek tanıdım ki, bu kızın elini öperim ben.
Hep yapmıyorsa katlanılabilir. Asıl hesap gelince tuvalete giden erkekten kaçınılması gerekir.
kadın erkek eşit diye zırvalar. evet.
kendi içtiğimi bile tam ödemediğimden benim için sıkıntı olmaz bende kalkar giderim.*
Artık erkek arkadaşına nasıl bi hesap kitlediyse çocuğun hesabı öderken yüzündeki morlaşmayı görmemek için tuvalete gitmiş hanım evladımızdır...
gece yatağa girmeye istekli kız değildir. hesabı ödeyin yatakta ödeşiriz modelleri vardır bunların.
servet düşmanıdır. evet.
Belki de hesabı ödemek için tuvalete gidiyorum numarası yapıyordur.
Ne yapıyorsa yapıyordur. Ne etti size bu kızlar. Cebinde paran yoksa mekana ne halt etmeye gittin. Gittiysen hesabida ödemeyi goze alacaksın ve bunu sorgulamayacaksin guzel kardeşim.

Edit: butun fakirtler eksilemis * hala aynı fikirdeyim. Hem paran olmasın hemde kızla mekan mekan dolaş. Sonrada kız tuvalete gitti hede hodo. Bırakın bu işleri gidin çalışın. Bunu konu ediyorsanız kız sizin neyinize. Bir hesabı ödediği icin bu kadar iclenen adamdan yar olmaz kızlar. Takılmayın boyle tiplerle de bari arkanızdan laf etmesinler.
Param yoksa kimseyle yemeğe çıkmam.
Bunu yapan hanımkızlarımız yarın Birgün çocuklarının suratına Nasıl bakacak merak içerisindeyim.
Ayrıca erkek hesap öder diye bir dünya yok ben ısrar ederim ama baktım Onuru rencide olacak orada durur ödemesine müsade ederim.
Onun dışında hiçbir güç hesabı birine yıkmama neden olamaz.
Karakter Aziz'im.
eğer bu durum tekrarlanıyorsa kız kişisinin yemeğine müshil katılmalıdır. sonrasında kız kişisi restoranın mı evinin mi tuvaletinde kamp kurar o kız kişisinin keyfine kalır.

yinede mümkünse zamanlamayı tutturup müshilin hesap gelip tuvalete gitme sırasında etkisi göstermesi son derece komik. üzücü ve bazıları için acı bir deneyim olurdu.
işini şansa bırakmayan kızdır. aferin. o masada kösnük gibi oturan erkek kendisine üzülsün. kızda bıraktığı intibaya bak "bu kesin hesabı bana kitler" deyip kaçıyor kız.
Ya amk malları beni konuşturacaksınız şimdi meriç konumuna düseceğim sonra. Birlikte bir yerlere gidebileceğiniz kız bulmuşsunuz daha allah'tan belanızı mı istiyorsunuz?

Kız diyelim tuvalete gitmedi. Aynen şunlar gelişecek:

-kasaya doğru önden gideceksiniz. kıza hesabı ben ödeyebilir miyim diye sorma nezaketini göstermeden.
-kız durumu anlayacak napıyorsun olur mu öyle sey ne gerek var minvalinde bir seyler söyleyecek.
-siz gurur yapıp aa yok canım lütfen ne demek gibisinden bir seyler gevelemek zorunda kalacaksınız.
-kız daha fazla ısrar etmezse hesabı siz ödeyeceksiniz, bu noktada insan içinde hesap muhabbetini uzatacak kadar rezil bir kız ise de paylasacaksiniz.

Yani bırakın siktirsin gitsin tuvalete daha iyi. Diğer iki ihtimal de, gerçekten tuvaleti gelmiştir kalkmadan halledeyim demiştir( düşük ve tiksindirici bir ihtimal tabii) diğer bir ihtimal de kız sizin zaten inatçı ya da barzo oldugunuzu biliyodur hesabi her halukarda odemekte direteceginizden emindir niye bos diyaloga girip tatava dinleyecegim demistir kalkip elini yikamaya aynaya bakmaya gitmistir. Velhasil olay bundan ibaret.
Hesabı size kitleyecek olan kızdır.
Nitelikli dolandırıcılıktan dava edilesi kızdır. Yerken iyi hesaba gelince kaç. Evet.
akıllı kızdır. hesabı erkeğe kitlemiştir.
Skip tuşuna basılıp bırakılması gereken kızdır.
ilişkinin kaypak tarafıdır. E peki sonra? parasız ağaç altlarında mı dolaşacak? Ayrıca böyle kız var mı yaa, ben görmedim.
O kadar yedikten sonra e bir tuvalete gitsin artık.
güncel Önemli Başlıklar