bugün

akla hemen bir kişinin geldiği mevzudur. yazmayacağım ismini sonra şey oluyor *
(bkz: o kendini biliyor)
herkesin hayatına kimse karışamaz.
(bkz: Recep Tayyip Erdoğan)

Her şeye karışmakta üzerine Yok.
Lüzümsuz biridir, koşarak uzaklaşmak gerekir. Oysa ki bu dünyada herkezin bir hayatı var ve herkes onu yaşamalı. Kendi hayatını yaşadıktan sonra doymayıp başkalarınında hayatımı yaşamak istemek büyük bencillik ve açgözlülüktür.
Aslında kendi tabularını yıkamadığı için kendine öfkeli ve kıskanç olan insandır.

Bakın çomarlara,hepsinin büyütülme tarzı nerdeyse aynı.onlar aslında kendilerini büyütenlere öfkeli ve kıskançlar. At başından gitsin,at at at.
herkesin hayatina kimse karisamaz demek istedigim insandir fakat sorun o insanda degildir sorun karisma iznini verende yani bende,bizde,sende sonra vay efendim bana boyle dedi diye sizlanmanin anlami yok. beni uzen sadece su oluyor sen dertlisin,dokuyorsun icini,uzgunsun hata yapmisin ve hayatin boyunca hata illaki yapacaksin burasi ayri konuda derman bulayim derken daha cok canın sıkılıyor,yargilaniyorsun! onun icin hic gerek yok git deftere yaz,sozluge yaz ne biliyim kendi kendine konus ama birilerine anlatma cunku insan karsisindakine anlattigi kadar...
görsel

- hadi oğlum sıkıysa kral ciplak.

- ( basgaan ogluum..basgaan )

- Ahanda gral çıplak dedim..
Babaannem.
kendi hayatına bakıp kimsenin hayatının mükemmel olmadığının herkesin yanlışının kendisine olduğunun insanın yanlış yapa yapa bazı şeyleri öğreneceğinin ve gerçekten çoğu insanın yanlışlarıyla güzel olduğunun farkına varmasını istediğim insan tipidir.
herşeye yorum yapan insan tipi.
niye herşeye yorum yapiyosun sana hayatta kimse fikrini sormadı mı.üzücü.