bugün

akşam yatağa pis pis yatan insanlardır.

duş dediğin akşam alınır.

günün yorgunluğunun üzerine.

toz toprak ve dış etkenlerden yıpranmış ve cansız düşmüş saçlarınız için...

tövbe bismillah reklam alıyodum az kalsın.
Duş denen şey günde iki kere alınır, yapılır...

Biri uyandığında, uykunuz açılsın, kendinize gelin diye. Diğeri işten gelince, yatmadan önce yorgunluğu, stresi vücuttan uzaklaştırmak için.

He tabi hangi ahırdan çıktığı belli olmayan leşleri metrobüste görünce "ne diyorsun lan sen" diyerek kendi içimde çelişkiye de düşüyorum.
önemli insandır.

ya da benim gibi her sabah spor yapıyordur.
yazın bazen 3 bile oluyor . çaylık muhabbeti malum .
kardiyo yapıyordur.
ülkemizde nadir görülen, temiz insandır.
güne çay içmeden de başlayamaz.
kendisine ve çevresine saygısı olan insandır.
her sabah duş mu alınır lan .. ben sabah yuzumu zor yıkıom ki

yatarken alıcam duşunu.. mışıl mışıl uyucan
Allah tarafından özel olarak dünyaya gönderildiğini düşündüğüm, üşenme huylarını aldırmış insandır. Yahu ben her sabah uyanmaya üşeniyorum sabah sabah gözünü açtığın gibi duş almak ne demek?
benimdir. saçlarım çok çabuk yağlandığı için, sabah kalktığımda dibi kalmış yaprak sarması gibi görünüyorum mk. saçım kısa ama yine de bana mısın demiyor. hele bir de gece terlemişsem, öff. her gün yastık kılıfı değiştirdiğimi bilirim.
Uyku sersemliğini atmasını bilen, toplu taşıma gibi yerlerde insanları rahatsız etmek istemeyen er kişidir. Yatağından kalkar ve havlusunu aldığı gibi duşa girer. Güzel bir duş aldıktan sonra, kahvesini yudumlarken kahvaltısını yapar ve güne başlamaya hazırdır.

Not: ay sonu su faturası azcık tuzlu gelebilir. *
O benimdir
Üstüne traş olunur,saçlar düzeltilir,dişler fırçalanır,kıyafetler ütülenir.
Cilekestir.
1 gün aksatsa 5 gün banyo yapmamış gibi görünür.
uzmeyin bizi.
Su faturasının gösterildiği ilk kişidir. Vazgeçirmeye çalışan çok, başarabilen yoktur. Gerekli gördüğünde, hem sabah hem akşam duş alan insana da dönüşebilir.
Lan ben elimden gelse 1 yıl yıkanmayacağım millet her gün banyo yapıyor. ne gerek var su israfına. lütfen ama...swh
Her gece yatmadan önce yapılması gereken olaydır. Sabahın köründe duş mu alınır.
Sabah yapılırda, akşamları duş alınca uyku kaçıran durumdur.
En azından benim için, uykum kaçar ayılırım bütün gece uyuyamam.

Tamam lan tamam yaftalamayın hemen.
her sabah saçı bozulan ve çabuk yağlanan yazarların da yaptığı eylemdir. ayrıca sabah yapılan duş güzel uyku açar.
temizliği imandan gelen insandır.
bu sabah da duş alıp şimdi ofise tir tir titreyen insandır. soğuk başkentimde dikkat etmek gerekir.
Her akşam uyumadan önce asılan tiptir.
yokluktadır.
Güne dinç başlamayı seven büyük ihtimal aynı şekilde her akşam da duş almak üzere günde 2 kere duşunu alan temiz bakımlı insandır.
Güne dinç ve temiz başlayan ayrıca iç çamaşırlarınıda değiştiren insandır ve evet bu insan heee bu kokmuyo yeaaa giyilir deyip sırtına geçirdiği şeyle sokağa fırlamaz giyimine temizliğine özen gösterir 31 sonrası dışında yıkanma ihtiyacı hissetmeyen kokarcalara göre garip ve yoklukta olan bir tiptir.