bugün

zannediyorum içinde bulunduğum yazarlardan biri olmaktır.

neredeyse her gün sözlükteyim ama ne tanıyan var, ne de başlıkları ya da entryleri dikkate alan. ne bilim nickaltı giren var. ya da arkadaş olan var. çok ilginç gitmem gerekiyor galiba. evet. iki gün çaylak olsak fark eden yoksa gitmenin zamanı gelmiştir.
(bkz: Sözlüğe dair iç burkan detaylar)
kendini gizli forvet sanmak ile ezik miyim ben acaba ikilemi arasında gidip gelen yazar durumudur.
Devecialpay gibi görmekten korkutacak bi tanınmaktansa tanınmamak yeğdir.
O benim, şikayetçi oldugum da soylenemez.
erkek cinsiyetine ait olmaktır.
bir çok yazarın başına gelendir.
benimdir. tanınanların durumu ortadadır hiç gerek yoktur.
7. nesil olduğum halde nickaltıma 11. nesil yazılacak kadar tanınmamak.
Sözlüğü bilgi amaçlı kullanan tiptir. Asıl amacı kültür seviyesini arttırmaktır. Pek entry girmez, msjlaşmaz.*
Beni tanıyanlar çok ama nickaltı giren yok. Neden acaba. Çok ilginç. illa penis fotografımı atalım.
Tanınma çabası olmayan bizler için pekte sıkıntısı olmayan bir durumdur.
popüler olup ta tırt olmaktan iyidir. **
ironidir. binlerce yazarın başına gelen olaydır. ya da olay olsalar tanışırdık.
Biz bize yetiyoruz. Tanınmamak sorunumuz değil. Öyle bir derdimiz yok neyse ki..
tanınıp tanınmamayı insan nasıl anlar bilmiyorum ama ben de tanınmayanlar kitlesindenim sanırsam,
gelin bir sarılalım.
sıradan bir yazar olmak bunu gerektirir.
dün gece kaydoldum hala tanınmıyorum yok böyle bir sey yahu.
Taninmaktan daha onurludur.
benimdir
hiç mi tanınmaz bir insan?
sozlugun orta sınıfını olusturan yazarlardır.ne yapalim ona buna mı bulasalim.zaten oyle muthis seylerde yazmiyoruz pek. bu olay bir gunde milyon tane ogrenciye ders anlatan ogretmenin en yaramaz ve en caliskan ogrencilerin isimlerini bilmesi gibi.
Ilgi budalası olmayanların takmayacağı durumdur. Gelirim yazarım okurum çıkar giderim tanınmaya ihtiyacım var mı tabiki yok zaten tanıyanda yok yani.
benimdir.

troll olmadık diye sözlüğü bırakacak halimiz yok.
Trolluk yapıp kendini ifşa etmedikçe bu burukluğu maalesef devam edecek yazar serzenişidir.
troll olmamak bunu gerektirir.
güncel Önemli Başlıklar