bugün

tam olarak benim. şu sıralar tek zevkim okuldan gelince bir tabak yemek eşliğinde sanat filmi izlemek.
(bkz: bu kız beni aşar) *
takdire şayandır. sinema zevki amerikan aksiyon filmlerinden ibaret değildir.
Her film zaten bir sanattır. Güzel birşey. sanat filmi nasıl oluyor bilmiyorum. Ama iyidir yani.
Aynı Zamanda one a day multi vitamin kullanıyordur.
ilk 5 dakikada uyuyup, son 4-5 dakikada ilk aksiyon vuku bulduğu için uyanan ve sanat filmi izledim sanan kızdır.
sanat filmlerindeki durgunluğa sadeliğe hayran olan kızdır.
"o zamanlar gençtim tabii.." cümlesini beynime beynime kazıyan başlık. artık oturayım da izleyeyim de.. neredeee!
düğününde yine çiftelli,kasap havası gibi oyunlar ile eğlenecek kızdır.
neden kız diye belirtildiğini hala anlamadığım olay. yaklaşık 50 dakikadır ciddi ciddi bunu düşünüyorum. evet, işsizim. siz de durup düşünmediniz mi? ben sizin yerinize düşündüm. ama hala bir cevap bulamadım.
ağır işsiz kızdır. ama sanat filmlerinde garip bir şey var. arada yanlışlıkla denk geliyor bi olay olacak diye bekliyorum beklerken film bitiyor. öyle öyle kendini izletiyor. çok garip bişi cidden. bu arada ben de işsizim.
muhtemelen psikolojik gerilim-dram türündeki filmlerden de hoşlanacak kişidir.
Sanat filmi say desen ben çok bilinen filmlerden başka sayamam. Bu kız demek ki farklı ülke sinemalarını takip ediyor festival filmi seviyor kısa filmlere falan da ilgi duyuyor olmalı yoksa tamam her gün bir film ama kaç gün yani.
güzel bi film listesi oluşturup bize önerebilecek kızdır.