bugün

yorgunluktan vücudu düşecek olan gençtir. * *
gençliğinin baharında gördüğü herhangi bir kadın vücudunun, izlediği herhangi bir filmin öpüşme/sevişme sahnesinin etkisiyle olabilecek durumdur. evet ergenlikte olduğundan mütevellit kendisine sınır koymaya ihtiyaç duymaz. her hazzı değerlendirir.

de bi soluklan goçum.
(bkz: bırakınız çeksinler)
hocam her seferinde ayrı movie izlediğini düşünürsek 5*364 = 1820 yaparki anca xhamster.com altından kalkabilir bukadar videonun altından. kendisini uyarıyım .
akıllara bir fıkrayı getiren gençtir. ayrıca aşırı kilo kaybı ile göze batar.
(bkz: itfaiye hortumu)
dünyasını bitirmiş ahirete çalışan gençtir. ayrıca 31 çekmekten içi küf tutmuş ismi lazım olmayan çukur bölgeye her zaman hasret kalacak bir gençtir...
gençliğinin bu dönemini bilgisayar karşısında geçiren gençtir. dikkatle bakıldığında sol elinde deformasyon farkedilebilir. bir de bu kişi ikide bir yaklaşık 15-20 dk boyunca gözden kaybolur sonra anlamsız bir sırıtma ile geri döner.
istatistiksel gözle bakacak olursak:

günde 155
haftada: 1085
ayda: 4650
mevsimde: 18600
yılda: 56575

çeken gençtir. Bu haliyle kuzey dakota ve kolorado eyaletlerindeki nüfus sıkıntısını kendi elleriyle (ironiye bak el dedim) çözebilir, hatta ben tek siz hepiniz diyerek kerane milli takımını kurabilecektir. Tek başına iktidar(!) olabilir kendisi. kutluyoruz.

Ama pipinin de bir sınırı var efendim. çok zorlamayınız.

şimdi şu istatistiğe bakalım.

günde 5 kere 31 çeken zat, muhakkak her çekişinde pipisine en az 100 darbe vuracaktır. oradan hareketle

günde: 1550
haftada: 10850 .. tamam tamam hesaplamıyorum. *
muhtemelen kotalı adslin sınırlarını zorlayacak, babasından fena bir şamar yiyecek gençtir. görmemiştir bu gidişle görmeside zordur.

(bkz: sınırları zorlama yolları aşındırma)
kas yapacak olan yegane insandır. omuz kol ve bilek kasları o kadar kuvvetlenecektir ki bilek güreşinde bileği bükülemeyecek genel de eli öpülecektir.
elinin nasır tutması ile sonuçlanacak eylem.
(bkz: zımpara gibi olmuştur la o)
muhtemelen ergenlik çağındadır. adsl faturasının 3 e katlanması, babasından tokat yemesine sebep olacaktır.