bugün

fakir olmadığı için ve zenginlik göstergesi olduğu için havyar yiyen insandır.
muhtemelen cırcır olacak insandır.
ikea'da falan satiyorlar. kalitelisi degildir tabi de, fikir veriyor insana nasil bir seymis diye. her gun havyar yiyen manyaktir bence. paranin ucundan isirip, yemek gibi de zevksiz ve gorgusuzce bir seydir. her gun havyar yiyen bu hiyar *, fena halde balik gibi de kokar.
edit, budut; niye basima kaldi ki bu benim simdi? kim acti bu basligi ciksin meydana.
sonradan görme zengindir.
(bkz: havyarogluhavyar)
midesinde ciddi sorunlar olacak insandır.*
(bkz: insan değildir o insan)
daha hayvarı doğru telafuz edemeyen insanlar varken yaptıkları ile çok ayıp eden görgüsüz, sonradan görme insandır.
y.rrağında tadına bakması gereken insandır. ekmek zammı yüzünden derin düsüncelere dalan milyonlarca insanla aynı ülkede yaşıyorsa kesinlikle ilk cümleyi dikkate almalıdır.
hergün peynir ekmek yiyen insandan farksızdır nitekim hergün aynı yemeği yemek insanı sıkar.
(bkz: her gün hayvan yiyen insan)
altin kaplama klozete pisledikten sonra kicini 100 euroluk banknotlara silip, acliktan sumuk yiyen pis fakirlere "srraakk!" efektiyle nah ceken balik fetisisti.

lan iyiki koc tasagi falan yemiyor, yoksa ibne derdim direk.*
(bkz: anne yine mi pirzola)
damak zevkinden şüphe duyduğum insan. ulan zevk olsa o ne koktuğu belli olmayan şeyi yemez. ha ben zamanında o hatayı yaptım ama doğru yolu bulduk sonunda.
80 gr.mına 16 ytl verebilen, ayda 2400 gr havyar tüketen ve bir asgari maaşı buna bayılabilen insandır
zevk meselesidir. ekonomik gücü olan insanlar için gayet normal bir hadisedir.

mesela ben, her sabah kahvaltıda nasıl peynir zeytin yiyebiliyorsam , bu arkadaşlar da çeşitli öğünlerde aperatif yahut meze şeklinde havyar tüketebilir.

bu lüxünü sağda solda söylemek ayrı birşeydir haliyle, görmemişliktir.
midesi bozulmuş acile kaldırılması gereken insandır.
http://sinestezi.wordpres...orgensen-den-yansiyanlar/
(bkz: her gun hayvan yiyen insan)
kilosu 10 bin tl gibi bir şeymiş.