bugün

her iftar sonrası, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkaran, modern türkiye' nin kurucusu, ulu önderimiz sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan' a teşekkür etmektir.
(bkz: biz şükretmesini de iyi biliriz)
saçma olandır. allaha önüne o lokmayı koydu diye şükretmeyip gidip erdoğana şükretmektir. yanlıştır.
şirk koşmaktan bihaber dindar akpli beyanıdır.
lailaheilabaşbakan ve başbakanenresulullah diye değiştirilmesinden korkuyorum.
Allah devletimize zeval vermesin. yüce Tayyipler aşkına!
(bkz: padişahım çok yaşa)
şükrün nimeti verene, bizi iftara yetiştirip, sabaha uyandırana yapılması gerektiğini bilmeyen beyhude yazar.
Recep Tayyip Erdogani seviyor olabiliriz. Ama sükür sadece Allahadir. Sonucta recep Tayyip erdoganida Allah yaratti.
(bkz: başbakana hamdolsun cukkamız varolsun)

afiyet olsun.

tanım: farz-ı ayn olan hadisedir.
saçmalıktır.*
fetullah gülen'i tanrı başbakanı da peygamber görmektir.
allah ? O'na şükretmiyormuyduk?
ilginç bir ritüel aman kendinize sahip olun bu fanatiklikle yapamayacağınız şey yok gibi.
Garip olan eylemlerden bir tanesidir.
rte ye şükretmekle bir şey olmaz sadece allah a şükredin. şüphesiz o her şeyi bilen ve görendir.
başbakanımıza şükretmemiz allah dan olduğunu anlamayan, anlamak istemeyen, zorlarına giden kardeşlerimizin yapmadığı eylemdir.
Şükür sağdece Allah'a yapılır. Başbakana yada başkasına şükretmek şirktir diye düşünüyorum. Milyonların rızkını başbakanmı veriyor? Allah aşkına şirk koşmayın.
şükür altında şirktir. ak dincilerin bilerek ya da bilmeden yapıyorlar ama, şükür yalnız Allah'a yapılır.
allah dısında herkese ve her seye sukreden din tüccarlarının ve müritlerinin gerçekleştirdigi eylem.
ben hadi bari bu ramazanda götür şu adamı diye Allah a dua ediyorum.
özellikle benzin alırken şükredilmelidir. boru mu 5 tl.
herkesin şükretme şekli farklıdır. http://www.youtube.com/watch?v=UOvd7cyGig4
şükretmeyi çok iyi biliriz.
oysaki iftardan sonra Allah'a şükredilmesi gerektiğini bilememek.