bugün

Genel başkanı yücel savaş olan eski genel başkanı da Osman Pamukoğlu olan parti.osman paşa sonunda politikaya kendisinin uygun olmadığını anladı ve bıraktı.Osman paşayı severim. Bu ülkede PKK teroruyle ilgili konuşabilecek en yetkin isimlerden biri. Ama ben ulkemizde askerlerin genel olarak çok iyi politikacı olabildigini pek goremedim.gerek 1960 darbesinden sonra gerekse 1980 darbesi sonu bunu gördük. Belki aldıkları askeri eğitimin bir sonucudur. Osman paşa terör konusunda çok iyi bir danışman olabilir ama maalesef politikacı olamayacak kadar dik , sert ve duz bir kişilikdi. O yüzden pasama politika çok uymadi.
Not:askerlerden politikacı olur diyenler sakın ha Atatürk ve ismet paşa'yi örnek gostermeyin. Çünkü onlar özel şahsiyetler.herkes onlar gibi olamaz.
Milliyetçi olup herkesi kucaklayan parti.
Olağanüstü kurultayda alınan kararla kapatılmıştır. Kim ne derse desin gereksiz, sesi çıkmayan bir partiydi. Evet
Kılçıksız 4 yılımı gençliğimi verdiğim parti, alınan kararla kapandı. Hepar'da değildim uzun zamandır ama hani bir yakınınız hastadır ya da yoğun bakımdadır. Kurtulması zor derler ama yaşar bilirsin bir sekilde nefes alıyordur hala; sonra ölünce, onu toprağa verince anlarsın gittiğini... işte öyle bir etki bıraktı yüreğimde.

Son sözüm; partiler gelir geçer, aydın fikirler ve izinden gidenlerin ışığı baki kalır.

NE SAĞDAN NE SOLDAN ATATÜRK'ÜN YOLUNDAN

--spoiler--
DUYURU

1) 4 Eylül 2008’de kurulan Hak ve Eşitlik Partisi; hiçbir kurum ve kuruluştan yardım ve destek görmeden, bir avuç yurtseverin maddi ve manevi desteği ile, on yıl hayatta kalmayı başarmıştır... •
2) 21 Nisan 2019’da toplanan Olağanüstü Kurultay’da alınan kararla; “parti kapatılmıştır.” Bilgilerinize... •
Merkez Yürütme Kurulu
--spoiler--
Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’nun kurduğu parti HEPAR siyasi faaliyetlerini bitirdi.
güncel Önemli Başlıklar