hepar

1. 8 8
    tıp dilinde karaciğer.
  2. 1 1
    memelilerde en ağır organlardan biridir. karaciğer ; yarısına yakın bir kısmını hatta yarısını kaybettiği zaman hastalık semptomları görülmeye başlar.
    (bkz: karaciğer)
  3. 1 1
    (bkz: hak ve eşitlik partisi)
  4. 2 2
    genel başkanlığını osman pamukoğlu'nun yaptığı hak ve eşitlik partisinin kısaltılmış adı.
  5. 8 -4
    yeni jenerasyon faşist türk partisidir. ne hak ne de eşitlik bunların umrundadır. ellerinde olsa bütün etnik azınlıklıkları katledip hayallerindeki saf türk devletini kurarlar.
  6. 3 -1
    Faşist olmayan aksine bütün etnik kökenleri kucaklayan partidir. Bazı Türk düşmanlarının en çok tırstığı partidir aynı zamanda.
  7. 5 -3
    Ciddiye alınmaması gerekir.
  8. 6 4
    oy verilecek tek partidir.
  9. 1 1
    sözlükte seçim yapılsa kazanacak parti.
  10. 4 -2
    En yakın seçim De 3 in 1 alacak parti..
  11. 0 0
    hakkında bir cok insanın bi halt bilmedigi ve fasist ırkçı vs. Söylemlerde bulundugu partidir.
    Satılık insanların , parasıyla siyaset yapanların bulunmadıgı partidir.
    Osman pamukoglu ise bana göre Türkiyenin cumhurbaskanı olmalıdır.
  12. 2 2
    Tamamen halkın desteği ile kimseden yardım alınmayıp teskilatlanan yaklaşık 66 ilde de teşkilatı bulunan osman paşa 'nin genel başkanlığıni yaptığı türkçü- milliyetçi partidir.
  13. 0 0
    her seçim oy vereceğimi söyleyip sonra chp yada mhp ye oy bastığım partidir.
  14. 1 1
    önyargılarınızı bırakın ve osman pamukoğlunun demeçlerini okuyun. temsilcilikleri ve temsilcileri hiçbir çıkar beklemeden çalışırlar. amaçları seçim yada mevki kazanma değil, bilinçli insan kazanmaktır.
  15. 3 3
    önümüzdeki seçimlerde kesinlikle oy vereceğim partidir. vay efendim oylar bölünmesin ! oylar bölünmedi de ne oldu bugüne kadar ? osman pamukoğlu her türlü desteği hak ediyor. akp'nin ve gezi sürecinin gazlamasıyla baş tacı edilen pkk'yı temizleyebilecek tek insan konumunda tabii şans verilirse...
  16. 2 -2
    kurtçukların öve öve bitiremediği şahısın partisi.
  17. 2 2
    bir delilik yapıp oy vereceğim parti.

zira psikolojisi bozuk eski bir askerden siyasetçi olması beklenemez...

mustafa kemal atatürk'ün 10'da 1 dehasına sahiptir belki ümidiyle oy vereceğim...
  18. 1 -1
    dar kadro partisidir.

genel başkanı ve bir kaç kişi hariç donanımsız ve ergen tayfası doludur.

eğitimli geniş bir kadro ve deneyimli siyasetçilerle mhp'nin başına bela olur hatta seçim barajını bile geçer.
  19. 6 -6
    seçim çalışmalarına başlamış partidir. bugün okulun tuvaletinde stickerlarını gördüm. düşünce güzel belki heladan 1 oy çıkartır. hepar için 1 oy çok şeydir*.
  20. 1 1
    gençlik kollarını bedava iş gücü olarak gören partidir. aslında haklıdır da.
    maddi sıkıntı dolayısıyla büfe açıp gençlik kolları üyeleriyle işletirdi bir kaç sene önce. hala öyle mi bilmiyorum.
    ek olarak osman pamukoğlu duvara spreyle reklam yapılması önermesini "komünistler gibi" olarak yorumlayarak reddetmişti. esaslı adam.
    toplantıdan hatırladıklarım bunlardı. artık yokum partide.
  21. 1 1
    hak ve eşitlik partisi.
  22. 4 -4
    Faşo parti.
  23. 1 -1
    üyeleri tarafından eksi yağmuruna tutulduğum parti. tam 3 adet eksi oy*.
  24. 3 1
    önümüzdeki seçim oy vereceğim partidir.. ülkenin girdiği bu bölünme sürecinde en azından gerçekten taraf olan bir partiye oy vermeyi yeğlerim..chp ve mhp seyrededursun, doğu da egemenlik bitti, asker değil müdahalede bulunmayı kendi kışlasını koruyamaz hale geldi..bunları görmeyi benim kanım almıyor.. isteyen istediği kadar barış mavraları okusun.. özerklik verilsin, bağımsızlık için gelecekler, bağımsız olsalar bile rahat durmayacaklar çünkü bölücüler, doğuda istediklerini elde ettiklerinde metropolleri rahat bırakacaklarını mı sanıyorsunuz şehit gelmiyor diye mi avutacaksınız kendinizi, çoluk çocuğunuzla sokakta rahatça gezeceğinizi mi sanıyorsunuz ? akp seçmenine tüm samimiyetimle soruyorum atatürk büstü yakılırken, en basitinden bir futbol maçında istiklal marşın ıslıklanırken, böylesi düşmanlık besleyen bir kitlenin sırtını sıvazlamak nasıl bir duygu? cidden merak ediyorum evet artık şehit gelmiyor, çünkü bir toplum bağımsızlığın antremanını yapıyor , çünkü artık çekinceleri yok taşda atar molotof da atar, bir toplumda tüm bunları görmezden gelip siyasi çıkarlar uğruna destek veriyor..barışın gelmesi için tüm bölücüler idam edilmeli, doğu halkı orospu cocuklarını algılayacak eğitim düzeyine ulaşmalı barış sadece böyle gelir. teröristle masaya oturmakla değil.
  25. 2 -2
    Solu bölen partilerden sadece biridir. Bu partiler uzun ömürlü olamazlar çünkü hükümetten çok hukumete muhalif olanlari hedef alır hukumetede oneride bulunur.

bir an önce başları ezilmelidir. Osman beyde faşist birisidir. Laik değil din karşıtı bir yobazdir. Boş cümleler kurar her cumlesinden biri kürtler ile ilgilidir. Çözüm ise öldürmektir.

doğru dürüst bir gençkol tabani yoktur.

oy veren yaşının çoğu emaktar askerler ve aileleridir.

militarizm taraftari olup asil sorunu gormezler.

oy vermeyin verdirtmeyin.