bugün

çeşitli nefret edilcek sebepler vardır bu başlıkta bunlar toplanabilir ve erkek yazarlar için reserve edilmiş bir başlıktır.* başlangıç olarak abazan hemcinslerimden bahsetmek istiyorum.

bu adamlarlardan gerçekten vardır ve sürüyle vardır. karşısındaki karşı cinsi görüp yazamaya karar verir. kız güzel olsun çirkin olsun hiç fark etmez onun için çünkü onun gözleri diğer insanların görebildiği vizyonda değildir. onlar bir kadını gördüklerinde beyni kadını salt kadın diye tanımlar. sanki bir kadın gölgesi görüyormuşi kadındaki fiziksel ayrıntıları görebilecek yetiye sahip olmadığını düşünün. ve bu adamlar başlarlar alakasız kadına bile iltifatlara. tamam her kadın iltifatı hak eder ama hepsi de görsel iltifatı hak etmez be kardeşim, göz var nizam var. her bir abazan başına hayatı boyunca 30 iltifat ettiği kadın düşse ve abazan sayısını da yaklaşık ve yuvarlama olarak 100000 alırsakk, çarp bunu 30 la. 3000000... üç milyon kadın eder. yani üç milyon yetişkin kadın götü hali hazırda kalkık bir şekilde bulunmakta ve bunlar aramızdadır. ve bu durum biz normal erkeklerin işlerini zorlaştırmaktadır çünkü çıta yükseldikçe yükseliyor. işte bu yüzden bazı hemcinslerimden nefret ediyorum.
gereksiz bir homofobik harekettir. Erkek erkeği sever, baba olarak, abi olarak, kardeş olarak, arkadaş olarak, dost olarak sever mesela. kadın kadını anne olarak, abla olarak, kardeş olarak, arkadaş olarak, dost olarak sever ya da..

hasılı gereksizdir..
olması gayet muhtemel bir nefrettir. ya da ben çok kötü ve huysuz bir insanım.
kadın kadının; erkek erkeğin şeytanıdır.
her hemcins birbirilerini rakip gördüğü içindir. her ne kadar '' ne rakibi o kadın/adam benim tırnağım olamaz '' dese de iç güdüsel olarak kendinden daha hoş birini kıskanma eylenmidir.
Dikkatli bakılırsa sadece kadınlarda geçerli bir olgudur. Erkek erkeği potansiyel rakip olarak değil potansiyel arkadaş olarak görür.
homofobi.
kadınlarda erkeklerin en az bi 20 katı falan fazla olan nefrettir. şimdi burda kadın erkek cekismesi yapmak değil derdim ama soyle bi etrafıma bakınca gördüğüm bu. kurtlar vadisi gibi lan kızlar kendi aralarında bölünmüş hepsi birbirinin kuyusunu kazma derdinde.
edit: erkeğim hemcins nefretinizi benim üzerimde göstermeyi denemeyin bağyanlar.
Özellikle kas yaparken beynini pipilerine kaçıran hemcins nefretidir. Ve bu hemcins türleri kendileri "dünyanın gözü bende" şeklinde yürütürler yolda ve koltukaltlarında karpuz varmışçasına yürürler. Ama adamlar ne yapsınlar her tarafları kas ama dimi?
Şahsıma karşi olanını klitorisimden iliklerime kadar hissettiğim hiddet halidir.

Keşke hiddetinize paralel benleşebilseniz.

Eşit şartlarda yaratılmamanın tek müsebbibi tanri iken beşeriye saldırmak çok gaddarca.

Taş gibi götüm mememin akıttığım döllerle diyetini ödemekteyim zaten hala nedir bu "memen sarksıncılık", "götün yayılsıncılık" ayb ayb.
Döğüşmen guzum.