bugün

kumanda uzerinde kullanilmayan tuslar başlığıyla yıllardır muzdarip olduğum bir konuya değinen yazar.
nicki bende gölgelerin gücü adına nidaları atma hissi uyandıran güçlü yazar namzeti.
not bu entry yazıldığında öyle idi..
he-man'in istanbul* şubesi olan yazardır.
nickim altına, en çok girdi giren yazardır. * * * * *
bize ülke trafik kodlarını ezberletmeyi kendine görev bilmiş yazar.
an itibariyle tüm ülkelerin plaka kodlarını sanırım eline aldığı rehberden bakıp sol frame'i kodlara bulamış olan,sanırım bu iş bittiğinde sıra ülkelerin yüz ölçümlerine,sonra da telefon kodlarına geçicek olan ülkelerin plaka kodları diye bir başlık açsada altına bu bilgileri doldursa diye umduğum yazar *
açtığı başlıkların hiç kimseye bir zararı yoktur. 2 yada 3 harften oluşan trafik kodlarını yazması, sonuç itibariyle bilgidir. benzer bir çalışmayı ülke domainlerini yazarak ben gerçekleştirmişimdir. benzer tepkiler olsada, hiç bir başlık silinmemiştir. kendisi aynen devam etmelidir.

(bkz: tematik sozluk calismasi)
(bkz: haftanin hiperaktifleri) listesine girmek icin kasan yazardir. yapabilen yapsin tabi abicim, devam, keyifle takip ediyoruz.
sözlük e girdiği bilgi dolu entryleriyle takdire layık yazar. bilginin kıymeti lazım olduğunda anlaşılır. *
trafik kodu ile uluslararası plaka işareti arasındaki farkı bilmeyen yazardır kendileri..
daha önce entry girdiğim, ama zeka küpü yazarlardan birinin gammazlaması sonucunda entrymin silindiği yazardır. istatistiklere oynayan, bu nedenle göz zevkimi bozan yazardır. tematik çalışacaksa geceyi beklemesi tavsiyemdir. kimsenin kimsenin göz zevkini bozmaya hakkı yok vs.
tedavi sürecinde,yanımda olup bana destek vermesini beklediğim psikoyazar..Ayrıca bilgi içerikli entry çığlıklarına derman olmuş,überterapik ,vibrasyonlara karşı dayanıklı yapı
düşünün; pazar günü. bütün hafta ebeniz sikilmiş çalışmaktan. diyorsunuz sözlüğe gireyim, iki geyik yapayım vs. bir açıyorsunuz sözlüğü, son 3 sayfa; "af, ef, gr, fg, fdg, thsd" gibi kısaltmalarla dolu. burası hiçbirimizin değil malum ama kimsenin de kimsenin okuma alanına tecavüz etmeye hakkı yok... tematik yapmak istiyorsan girersin gece 3'te 4'te 1-2 saat yaparsın. en çok online olunan öğlen saatlerinde değil...

tanım: sözlüğe girdiği "bilgi" içerikli entrylerle sözlüğe kalite katmaya çalışan, azimli yazar. hoş gelmiş.
tanımam, etmem. sadece bişeye dikkat çekeceğim;

bu ardakaşın sözlüğe ilk entry girdiği tarih "9 ekim 2006"
uludağ sözlüğün arama fasitilesinin geçici olarak kapatılma tarihi "5 ekim 2006"
yine bu arkadaşın açmış olduğu başlık sayısı "353"

kendisinin suçu yok. bize hergün onca başlığı gammazlatıp kendilerine iş çıkartanlar düşünsün.

hemen edit: ülkelerin trafik kodlarından benim de haberim var. gammazladığım başlıkları bilirim ben.
bir kez tematik çalıştı diye bütün şukela verdiğimiz entryleri çöpe atmayacağımız yazılarını ve yorumlarını beğendiğim üçüncü nesil yazar. *
(bkz: jönmuhafız)
hocam nöbetçi eczaneleri de yaz diye rica ettiğimiz uuser.

edit: istatistikleri alt-üst edeceğini düşünmeye başladığım yazar, diye de ekleyim. yarın ben de taksi duraklarını yazacam uleynnnnnnnn.....*
bir anda bütün dikkati üstüne çekmeyi başarmış.tebrik ederim.valla bende üçüncü nesilim ama bukadar çok yazacak şey bulamadım gitti.helal olsun valla.hoş gelmiş sefalar getirmiş.
sanırım hastanelerle ilgili bir kaynak keşfetmiş yazardır ve a'dan başlayarak harf sırasına göre hepsini yazmaktadır.* eh ne yapalım bilgidir en nihayetinde.
sözlüğün yeni tematik yazarı. sözlük formatı'na uygun entry girmesi dolayısı ile, çoğu yeni, sözlük formatı'nı okumadan yazar olmuş kişiden ayrılmaktadır.
galatadaki hastaneyi beyogluna imar eden user.
kendi başlığıma entry girmediğini görünce kendisine darıldığımı zanneden yazar. yok lan, darılmadım, bıraktım ben o işleri. eyüp camiine gidip tövbe ettim geçenlerde. *
su siralar hastahaneler hakkinda sozluge bilgilerini aktaran azimli yazardir. helal olsun.
taksi duraklarina da el atmis sehir gurusu.
sol frame nin ebesine cinsel temas etmekte üstüne olmayan yazar. tematik çalışmalarının hala ne vakit yapılacağını bilememekle bilinir. * *