bugün

Açık ile orta renge sahip bu buğday biranın aromasında karanfil ve muz tatları hissedilir. Serinletici derecede hafif ve dinlendirici gövdesi vardır.
dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
soğukkanlı, nazik ve değerli görüşlerini dikkate aldığım bir yazar.
tayyip'in anasıyla katılacağı, yumurtaları kemal unakıtan'ın getireceği menemen yeme zirvesinin organizatoru. zirvenin tarihi belli olduğun mesaj atmasını beklediğim yazar.

(bkz: go on baby)
yanlış anlaşılmaktan pek haz etmediğini düşündüğüm yazar arkadaş. amacım şuydu diyebiliyor direkt. samimi geldi bana.
o bir semrin.
gecikmiş hoşgeldin için kusura bakmasın yazarıdır.
ayol insanı, güzel insan. di mi ayol?
görüşleri de yüzü gibi aydınlık olan dupduru insan.
yüreği tertemiz, pırıl pırıl.
bütün yazdıklarının altına imzamı atacağım genç ve çağdaş yazar.
Birçok yalana, sahtekar sözlere ve yüzlere bolca rastlandığı ortamda kelimelerin çok inceliğine, ya da altında farklı şeyler aranma durumuna gerek olmadığını düşündüren yazar.
kötü bir nicke sahip olmasına rağmen çok süper bir insandır.

aslında buraya çok şey yazardım lakin tırsıyorum dayak yerim diye.
teşekkürler yazarı. keyfi kaçmış bir günü ilgi ve desteğiyle güzel hale getiren kişi *. kalınan yerden en kısa zamanda devamı/tekrarı dilenen sohbetin insanı. * *
gurbetçi nazik öğrenci .
evleneceği kişiyi bilmediğim ama evlenmek istediği kişiyi bildiğimi düşündüğüm ama aslında niye ve neden evleneceğini kiminle evleneceğine tercih edeceğimdir.

nasıl bir şekilde evlenmesi gerektiğini biliyorum ama. evlenme sen hiç.

not: sahtekarca swh yazayım mı?
okuduğunu anlama güçlüğü çeken bir arkadaş. zorlanıyor mütemadiyen. kısmetse eğer bilgi üniversitesinde okuduğunu anlama workshopları vereceğim. iki günlük kur 200 ytl. fakat sözlükdaş olduğumuz için bu arkadaşa yüzde 75 indirim yapacağım. sözlük kardeşliği kutsaldır.
su aralar almanya'ya gitmeye hazırlanan, datça anılarımı hatırlatan, seneye palamutbükü'nde kabak çiçeği dolması aramama sebep olcak yazar. şimdiden iyi yolculuklar diliyorum kendisine.

bayan bir yazar galiba. * *ayrıca bunu yazmamın tek sebebi biraz olta sallamak kızmasın kimsecikler.
yalnızlığımın başkentine yolculuğu hoş geçesi yazardır. belli ki gönül insanıdır da.
bir entrydeki hatali bakiniz kullanimi duzeltilmeden, o bakiniz ukte olarak verilmis. bu yazar da o ukteyi uygun bir tanim yazarak doldurmus. bu yuzden takdir etmek gerekir.

zaten yazarlarin ocu gibi baktiklari ukteleri doldurdugu icin takdire deger bir yazardir.

edit:: modlarimiz sagolsun, doldurulan ukte gerisin geriye listeye donmus.
ince ruhlu yazar.
keyfimin kahyalığı görevini lâyıkla yerine getiren yazar.
yerini hatırlar hatırlamaz, keçeli kalemlerimle ,özenle hazırladığım altın çikolata hazinemin haritasının sahibi ! *
ayrıca kinder suprise sponsorum olucak sanırım kendileri. *
tartışılabilen insan. zıt fikirlerde olsak ve birbirimizi anlayamasak da...
güncel Önemli Başlıklar