bugün

Özgür seçme hakkını kullanıyordur.
edit:sanılmasın ki sanjay hdp'ye oy veriyor.aynı hatayı iki kez yapacak olanları görüp gülüyorum sadece, yazık.
teröristliğine devam ediyordur.

edit: eksile lan eşek sikici, berdel tohumu.
inadım inat götüm iki kanat diyen seçmen profili.
Seçme hakkını kullanıyordur. Hem siz kimsiniz de milletin kime oy vereceğini belirlemeye çalışıyorsunuz?
Not: HDP li değilim.
oy pusulasının arkasına not düşecek insandır.

"öşeğin dadı damağımda kaldi"
ben değilim. hdpye ilk kez oy vereceğim. barajı geçsinler de ülkeyi önce teröristlere cennet yapıp terörizme destek çıkan, sonra da hdp barajı geçti diye yıllardır gelişmesine göz yumduğu pkk ile anlaşmasını sonlandırıp ülkeyi kana bulayan akp gitsin başımızdan. hdp barajı geçti diye özerklik gelmez korkmayın.
Tabi ki secme hakkinini kullaniyordur ama is burda fikirdeki sikintida, sen bu ulkede secebiliyosun secilebiliyosun milletvekili bakan olabiliyosun, kimseden eksik bi hakkin yok ama herkesten ustun olmak istiyosun, irkcilik resmen bu, bi de ustune ustluk bunu teror gibi bi serefsizlkle yapiyosun, madem oyle siyasete ne hacet?
aa benim lan o.
Benimdir. Akp'nin tek başına iktidar olmasındansa hdp'nin barajı geçmesi daha hayırlıdır.
bi daha burada veya başka yerde terördü, tayyipti rererö etmesin..istedin buldun derim..
aklı başında olandır. akp nin tek başına iktidar olmasını istemeyendir. mazlumdan yanadır. kansız babandır.
olum baya baya savunanlar var lan oy vermeyi. ciddi misiniz ya siz? amına kakaladımın lanet chplileri ne hdp aşığıymışsınız lan. olum birgün hepinizi askerler yerde sürükleyecek.
2., 3., 4. .......... oyum hdp. özgürlük isteyen seçmendir.
kürtlerin de fikirlerini meclise taşımalarını istediğim için 2. oy vereceğim partidir.
kaşarlanmış seçmendir.
normalde oy kullanmam, seçimlerin bir şeyleri değiştireceğine de inanmam ama seçimde oyumu hdp'ye vereceğim mhp baraj altında kalacak olsa mhp'ye verirdim çünkü hiçbir şey akıl sağlığını yitirmiş bir tirandan daha tehlikeli değildir. hitler pol pot kim ve malum şahıs aralarında hiçbir fark yok.
Aklı başına gelmemiştir. Gelmeyecektir de.
el mahkumdur. bir halt kalmadı görünürde. terör ayrı lanet. bu da gelir bu da geçer, ağlama durumudur.
Ben bilsem ki tayyip baştan kesin inecek yine de oy vermem.

Yani canın sağ olmasın,canın sağ olmasın seçmenidir.
Her katil cinayet mahalline ikinci kez uğrarmış.!!!
Hdpye oy verilir mi ya? Şehitler sikinizde değil mi sizin? Vatan haini orospu çocukları sizi.
içlerinde vurduranlar da yok değildir.
veren verir, sonuçta özgür irade denilen bir şey var.
Ha ben mhp'ye veririm, orası ayrı.
Maldır. Salak, beyinsiz ve vatan hainidir ayrıca.
farklı olmak öyle anılmak uğruna vatanına ihanet eden, teröristlere kalkan olan serefsizlere oy veren insan.