bugün

Tamamen haksızlığa uğramış yazarlardır. Sözlük ülkücülerin babasının malı mı lan?

Edit: mhpliler sizden daha çok milletvekilimiz var hatırlatırım bu ne cesaret.
sözlük ülkücülerin babasına aittir şimdi defolun gidin. dedirtir efenim .
götveren olduğu için silinen yazar kadar eşdeğerdir.
(bkz: allahless)
Sözlük formatını kavrayamamış, iki entryden birinde nefret söylemi kusan sözlüğü ve kendini yasal yönden zor durumda bırakabilecek yazarlardır.
Sözlük kalitesini bitiren durumdur. Burası idoloji ve fikirlerin paylaşılıp tartışıldığı yer olması gerek. Hdp lileri silerseniz o adamlarla kardeş olma fırsatımızı kayıp ederiz. Hdp li yazarlar siliniyor belden aşağı vuranlar kalıyor. Sözlük başlıklarına bakarmısınız! Cinselliği uyanmış ergen sayıklamasından geçilmşyor. Ee böyle giderse sözlük onlara kalır.
ben hdp'liyim dediği için silinen bir yazar olduğunu sanmıyorum. ama pkk yalaklığı burada işlemez, eksisozluk'den yazarlık alın canlar.
Hdp li olmasıyla alakası bile yoktur. He dersiniz ki "şehitlerle dalga geçersine girdi girer bütün hdpliler saygısızca kendi görüşü dışında her görüşe küfreder ordan biliyorum " derseniz o zaman kabul ediyoruz. Ama sizin bize anlatmak istediğiniz hdp barış güvercini olan hdp ydi yanlış mıyım?

Pkk sempatizanı olup hadsiz bir şekilde bizim ırkımızla ve inancımızla alay edip sürekli küfrettiği için silinmiştir.
(bkz: Allah zallı korusun)