bugün

açık net arkadaş , bunların kim olduğunu ne olduğunu biliyoruz , git tkp ye oy ver neden hdp ? bdp ile eş başkan , dağlara kalaşnikoflar la boy boy fotoğrafları var , öcalanla fotoğrafı var . hangi siyasi liderin öcalanla fotoğrafı var ? ak partinin arkasında sığınmaya devam edin , ak parti yıkılınca domino etkisi sizide vuracak.
Yazık yazık ülke ve insanları nereye gidiyor.
dolaylı da olsa teröristlerdir .
arkadaş her gün başlığı açmayın şu sözlüklerde tamam vatan hainiler. Bayrak düşmanı olanlar var ama TC kimliği kullanıyorlar. ilginç bir ironi.
altına imzamı atarım . seçenide seçilenide aynı bokun soyudur .
sonuna kadar katıldığım beyandır.

dolaylı değil direk teröristler bu kadar net.
insanlara ne kadar şirin gözükmeye çalışsalar da -ki büyük ölçüde basardilar- bu onların terörist olduğu gerçeğini değiştirmez. Yüzbinlerce askerimizi şehit etmiş bu canilere oy vermek gerçek bir hainlik örneğidir.
hdp ye oy vermek dağdaki teröristin lehine askerimizin aleyhine oy vermektir.
Saçma ve sığ bir öneri.
bunu bir ak troll'un söylemesi ise çok komiktir.

akp de türkiye'yi eyaletlere bölmeye çalışıyor, hdp de (aksini iddia etse de). farkı ne?
vatan evlatlarını şehit eden teröristten farkı yoktur.
çok doğrudur vatanını seven insanlar pkk partisine oy atmaz.
https://www.youtube.com/watch?v=t9R5M98hjO4 bu videoda selahattin demirtaş ın neyi savunduğu gayet açıktır. HDP pkk nın siyasi uzantısıdır. Selahattin demirtaş ise Pkk nın Siyaset aranasındaki genel başkanıdır.
tartışmasız gerçektir. doğu'da milletten tehditle oy isteyen bu teröristleri, ''domokroso'' diyerek savunanlar da aynı derecede vatan hainidir.
Kısa ve nettir. Budur.
kesinlikle doğrudur. aksini iddia edenlerin kimler olduğunu, nasıl bir zihniyete sahip olduğunu tartışmaya gerek yok zaten.

hele ki hdp'nin eş başkanı selo'nun "başkan aponun emeğini iktidara taşıyıp, türkiye'yi değiştireceğiz" lafını bile bile hala oy vermeyi düşünüyorsanız kusura bakmayın ama vatan hainisiniz.
Hdp ye oy veren hain,akp ye veren cahil koyun,mhp ye veren faşist ee kim Kaldı başka dedirten zırva.
Edit:cehapeliyim.
Şöyle bir liste yapalım,

- abdullah öcalan ı da,
- abdullah öcalan ı seveni de,
-HDP yi de,
- HDP yi seveni de,
- bunlara sempati duyanı da

Türk bayrağının direğine oturtmak lazım.
Türkiye'deki az doğrulardan birisidir.
şimdi insanlar vatanımı milletimi seviyorum ama akp gitmeli bu yüzden oyum hdpye diye bir mantık ürettiler özellikle parçalasan bir araya gelmeyecek kesimler bile bir araya geldiler sözleştiler ve medya desteğiyle demirtaşı demokrasi kahramanı ilan ettiler. 3 sene evvel birbirlerine ana avrat sövenler şimdi kol kola yürüyorlar. hdp kandilden izin almadan sıçamaz bunu bile bile gidip bu hainliği yapacak olanlar askerlerimizin polislerimizin masum vatandaşlarımızın haklarını nasıl ödeyeceksiniz bunu düşünün. aslında pek umurlarında olduğunu da sanmıyorum.
Hep diyorum, yine diyeceğim.

Sılho'nun sözlerini nasıl unutuyorsunuz..

"...Buna alışsanız iyi olur. çünkü biz başkan apo'nun heykelini dikeceğiz heykelini.." 

Hdp'ye kendi rızasıyla oy veren herkes vatan hainidir.
Sensin lan vatan haini... ben kendi isteğimle verdim...
Eşit yurttaşlık için barış için
Kardeşlik için ulkedeki ezilen ötekileştirilen her birey icin verdim... yine vereceğim siz böyle devam edin...
kaçınılmazdır. isterse babam olsun, bir kalemde silerim.
Biz mhp derken ırkçı oluyoruz aman ses etme anında eksiler bu piç kuruları.
Tartışmasız gerçektir.