bugün

gün geçtikçe haksızlaşmaktadır. ayrışmalar hızla artıyor ve hdp de siyasi bir oluşumdan ziyade diğer pis kollarıyla çözüm sürecine unutulmaz katkılar da bulunuyor.
pkk'lı gözüyle bakılmamalıdır. bu bakış açısı sadece bakana kaybettirir. pkk tabanından sıyrılıp türkiyelileşme sürecine giren bir partiden bahsediyoruz. hdp demokrasinin bir rengidir. o renge katkımız olduysa ne mutlu.
Kürtse sorun yok doğru yerdedir her bölücü kürt faşosu kendi adına hdp ye oy vermelidir ama türk olup hdp ye oy veren şerefsizdir, vatan hainidir.

Edit. Oo sözlüğümüz baya demokratmış, şu teröristleri de siyasi parti yerine koydunuzya helal olsun amk.
Acilen silkilmelidir. Silkilecektir de.
göz göre göre vatana ihanet eden insandır.
olmayan insandır. çünkü hdp genel başkanının ifade ettiği üzere hdp öcalan'ın projesidir. yani bir terörist tarafından kurulmuş ve planlanmıştır. hdp hiçbir zaman pkk ile bağını reddetmemiş aksine en yüksek yöneticileri tarafından sürekli olarak pkk övgüleri görülmüştür. hdp pkk'nın siyasi koludur. bizim tatlı su solcularının dediklerini değil genel başkanı olan selahattin demirtaş ve figen yüksekdağ'ın dedikleri hdp'nin rengini ortaya çıkarır:

(bkz: zaferi abdullah öcalan a ithaf ediyoruz)
(bkz: hdp başkan apo nun projesidir)
(bkz: apo nun heykelini dikeceğiz)

hdp seçmenine tavsiyem partinize ihanet edip genel başkanlarınızı yalancı çıkarmayın. onlar çok güvenilir(!) insanlardır. özü sözü birdir.
Tepkilere bak. Bu ülkeye demokrasi ne zaman gelecek, ne zaman bu yobazlık bitecek?
(bkz: hdp ye oy veren avukatın aracını yakan pkk lılar)
Öncelikle hakaret etme hakkınızın asla bulunmadığı insandır. Sevmediğiniz bir partiye oy verdi diye kimse şerefsiz olmaz. Şeref ucuz değildir, kolay harcanmaz. Vatan hainide olmaz. Bu bahsedilen parti türkiyeleşmeye çalışan bir partidir. Oy vereni türk olsun, kürt olsun barış istenmiştir. Halkın koltuk sevdası yoktur çünkü. Orospu çocuğu gibi iğrenç ve ağır lafları şuursuzluğunuza, edepsizliğinize veriyorum. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.
Liveleak'ta götüne saz sapı sokma videosu çıksa zerre sikimde olmayacak insan. Siz dediniz olm telleri çoğoş diye.
6 milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşından birisidir.
insan mıdır?
karaktersiz, haysiyetsiz, şerefsiz, terörist, yavşak vs. Vs. olabilir ama insan olamaz.
demokrasi mi. apo'nun yeğeni diye birini vekil yapmanın demokrasi ile ilgisi nedir. yada bazı ilçelerde %97 alıp ülke genelinde çok düşük oy almak mı demokrasidir. ülkenin değil bölgenin partisi şimdi de demokrasi dersi mi verecek bizlere.
Milf teyzeler, onun komünist kızları ve oğlanlarıdır. Birde bu işi, atatürk maskesiyle yaparlar.
vatan hainidir.
solcu turkleri kandirmak icin yapilmistir ula hdp ye veren vatansever solcu kardesim benim vatan partisine chp ye ver benim kurt olup da vatan partisine oy veren arkadaslarim da var. vatani seve sahiplenen kurtler de var ataturku seven kurtler de var. ama ataturke kufreden turklere sevmeyip turkiyede yasayan kurtlerde defolup gitsinler. bu vatan kendini turk hisseden herkesindir. turklerindir turklugu sevenindir. NET. ayrica pkk solcu sosyalist falan da degildir. bildigin amerikaya calisan bir TERÖR orgutudur.
faşoların salyalarıyla saldırdığı onurlu vatandaşlardan birisidir.
Etki tepkidir sen demokrasi degip bölücü bi partiye seçilme hakki ver.çözüm süreci diye bi bok at ortaya sonra hain de. Inadina oy verecem sonumuzu görmek istiyom.
(bkz: vatan haini kimdir kime denir)
demokratik haklarını kullanan insandır.

sizden olmayana ne bu düşmanlığınız?

geçen seçim aklımda bile yoktu hdp ama aylardır bu sözlükteki beyin fukarası yorumlara inat hdp ye atmayı düşünüyorum.
teröristi dolaylı yoldan desteklemiş olur. evet.
Özgürce tarafını seçmiş insandır. Ben siyasetle ilgilenmiyorum fakat demokrasi insanın hür iradesiyle istediği partiye oy vermesi değil midir?
vurduruyodur. evet.
insan demişsin ama bu bildiğin hayvan.
güncel Önemli Başlıklar