bugün

Hdpyi kapatacak kadrolar yok parti kapatma zorlaştırıldı kapatılacağını düşünmüyorum.
hdp terörle alenen iç içe geçmiş bir partidir ve kapatılmalıdır. hdp'yi kapatmayan güç sahipleri de en az hdp kadar suçludur. hiç boşuna terörle mücadele ediyoruz naraları atıp keriz silkelemeye çalışmasınlar.
Terorist destekcisi bir partiyi kapatmak kafayi kuma gommek gibi birsey olur. Hatta dahada kotusu, kahraman ilan edilirler destekcileri tarafindan.
PArti dedigin 3-5 kisiden ibaret. Arkasindaki halkin destegini kestirecek adimlar atilmadikca parti kapatmak olayi dahada kotuye goturur.
Pkknın siyasi ayağı olmakla kalmayıp eli kanlıdırda.kapatmak çare değil durmasıda sırıtıyor artık ne olur bilinmez.
Acilen uygulamaya koyulması gerekilen eylem.
Hdp teröristse lafına ayar oluyorum. Hdp teröristin hasıdır. Kimi keklemeye çalışıyorlar çözemedim..

Hdp Kapatılmalıdır kesinlikle. Zaten meclise girmeleri kadar saçma bir şey yok anasını satayım. O meclisin birçok kişiden temizlenmesi gerek de.. Askerlerimizin katillerine neden vergilerimizle maaş bağlamak zorundayız?? Oy aldıkları Kürdolardan toplasınlar parayı. Yetti artık bu saçmalık. iktidar adamsa kapatsın diyeceğim de.. Adam olmadıklarını ne yazık ki biliyoruz..
Hdp çok kez kapanmanın sonucu çıkmış değil mi zaten? Bence bu bir sorunun üstüne kapatmak olur.
Ve demokratik bir ülkede suç ispatlanıp gereği yapılır suçlulara.
Anlıyorum vatanı seviyorsunuz da bu ülke itibarına zarar verebilecek bir iş (bkz: parti kapatmak)
Kapatabilirler gayette. Yaptıkları yanlıştan bir an evvel dönmeliler. Böyle bir parti olmamalı. Hdp'nin kimin çıkarlarını savunduğu belli, amacı belli. Pkk ile anlaşıp, uzlaşacak değiliz biz hepsinin soyunu kurutacağız.
HDP maşadır kim onu kullanacak onun savaşıdır kimsenin umrunda değil terör, sadece siyasi çıkara göre muamele görür yarın öbür gün işlerine gelirse geçmişde ki gibi çıkar denkleminin içine alınır asıl mesele;
HDP yi yalnız bırakıp bak sana işte destek vermiyorlar gör muhalefeti diyip uygun zamanda yanına çekmek için yalnızlaştıracaklar tabi bizim aptallar yüzde 10-15 oyun akp tarafından çöpe atılacağını düşünedursun sizin son kaleniz(seçim rakamlarına)göre maalesef ki HDP, HDP nin seçime girmediği bir seçim akp nin en az 100 yılını Garanti alması demek neyse demek ki rejim Kürt düşmanlığı üzerinden yıkılacakmış hemde rejimin savunucularının desteğiyle müthiş zekasın sen reis.
hdp kapatılırsa birileri insan hakları, özgürlüğümüzü alıyorlar, muhalefeti bölüyorlar diye hop oturur hop kalkar. bizim de istediğimiz şey bu. birileri hop oturup hop kalksın hdp kapatılsın!
Hdp teröristtir ve kapatılması hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Dep, hadep, dehap, dtp, bdp, hdp. Ne değişti? aynı şey milli görüş hareketi için de geçerli. Kaldı ki şu an hdp'nin yan sanayisi dbp denen bir parti mevcut, kapatıldığı taktirde hiç örgütlenme sıkıntısı çekmeden yola devam edecekler. Kapatılma mevzusunu öne süren siyasiler de pekala bunları biliyor, ucuz populizm ile çomar avlıyorlar.
Hdp terörist parti ise kapatılsın diyen kemalistlere ithafen;

Geçmişde pkk uzantısı partiler kaç defa kapatıldı haberiniz olsun. Her birindede eskisinden daha fazla oy aldılar.(mapduriyetten olsa gerek)

Sorun parti kapatmak ile halledilmiyor anlayacağınız. Sorun ancak eğitim ile çözülür. işte bunu bildiği için pkk da mani olmaya çalışıyor.ailelerin beyinlerini yıkıyolar veya tehdit ediyorlar. Çocuklarını tc okullarına gönderirseniz sizi öldürürüz diye falan. Bu yüzden önce bölgede tam bir hakimiyet sağlanması gerek. Daha sonra o çocukların eğitim almasının önünü açmamız gerekiyor.