bugün

bizde bazı siyasi görüşe mensup insanlar gibi dini siyasetin içine sokacak olursak bu günde bu söylem dilimizden eksik olmaz. hayır'lı kandiller.*
yalnızca içteki yakındır, başka her şey uzak...

selam ve dualarda buluşma umuduyla,

hayırlı kandiller...
tüm müslüman alemi için hayırlı bir dilektir. hayırlı kandiller... evet.
Tüm Müslüman alemi ve sözlüğün kandilini kutlamak için iyi bir dilektir.
burdan tüm sözlük halkının kandilini kutlama beyanıdır.
(bkz: O bidat alırım bi dal)
sanada hayırlı kandiller şekerim.

yatacak yerimiz yok rabbim bizi affetsin.
Herkese hayırlı kandiller arkadaşlar. Birazdan omzumda çanta salona gideceğim malum bu sixpackler adonisler ağaçta yetişmiyor. Ama sıkıntı şu ki yolda mini şortlu mini etekli afet site komşularım yine sarkıntılık yapacak. Ah bu solcu kızlardaki sağcı erkek düşkünlüğü yok mu. Allah tüm sağcı kardeşlerime kolaylık versin. Solcu ve hewaller zaten iktidarsızlar sıkıntı yok yani.

Bir temenni cümlesi.
Hayırlı kandiller * Allah dualarımızı kabul etsin *
şu referandum meselesi girdi gireli malum zihniyet için hiç hayrı kalmamış kandildir.

nerede o eski (bkz: hayırlı cumalar) (bkz: hayırlı işler) (bkz: hayırlı akşamlar) (bkz: hayırlı kandiller)
Cümleten hayırlı kandiller diliyorum.Yaranız az merheminiz bol olsun.
görsel
Bizi bu güne ulaştırdığı için rabbimize sonsuz şükürler olsun! !!
Yanlış yola girenlerin de bu günün hatırına doğru yola girişlerini nasip etsin. !!! Amin.
Kimse kutlamamış galiba ben kutlayayım hayırlı kandiller sözlük.
Regaib kandilimiz bizler ve bütün islam alemi ve hattâ tüm kainat için hayırlara, affedilmeye, dinde ve dünyada gayret etmeye vesile olur inşaALLAH.
Üç aylara da girdiğimiz bu günlerde böyle kutlu ve övülmüş geceleri birlik ve beraberlik için fırsat bilelim arkadaşlar.
iyi geceler. Selam ve dua ile.
cümlemize.
Tüm islam alemine.
tüm müslüman aleminin kandili mübarek olsun.
Hayırlı kandiller.
Tüm sözlük ve türk milletinin kandilini kutluyorum. Şöyle seçim atmosferinden biraz uzaklaşıp azıcık kafa dinleyelim. Birbirimizi üzmeyelim, kırmayalım, ötekileştirmeyelim.

Herkese hayırlı geceler arkadaşlar...
Ülkemiz için dua edelim.
Abaza, Pipo, keş, Ayıboğan, tinerci, sağcı solcu, zeki, aptal, cinsiyet ve diğer hiçbir şey ayırt etmeden; hayırlı kandiller sözlük.
Allah tutanların orucunu kabul etsin.
Hayırlı kandiller. En çok bikbik'in kandili hayırlı olsun. Umarım istediği atı koşturur sözlükte
amin, kandilimiz mübarek olsun.
Kandil diye bir şey yok hadi eyvallah.
Cümlenize efendim.
güncel Önemli Başlıklar