bugün

camışların sabahın köründe kalktığını, hatta camışın ne olduğunu bilmeyen kişi önermesi.

asıl uyuyan, vatan hainlerine çanak tutan orospu evlatlarının cennet vaatlerine inanıp, ülkesini satan koyunlardır.
Evetçiler in çalışkan olduğunu gösterir.
görsel
Hayatın temel prensibi şudur; ne ekersen onu biçersin. Düşmanca tavırlar sergileyen, karşılığında ancak düşmanca tavırlarla karşılık bulur. insanları genelleştirmek kategorize etmek de cabası. Bir provakatif yazı yazsaydım herhalde şu fikirden daha iyisini yazamazdım. Hayır. Ben evet çiyim. Ama asla bu şekilde düşünmüyorum. Bu zihniyet beni temsil etmiyor. Benim kitabımda rakibine hakaret yok. insanları oy tercihi sebebiyle rencide etmek Alaşağı etmek yok. Küstahça düşmanca ahlaksızca tavırlar yok. insanlara yaşantım ile örnek olamıyorsam suçu kendimde ararım. Hele ki birisi kalkıp da sözde tercih ettiği kitlenin ağzından kalkıp diğerlerine hakaret ediyorsa kusura bakmasın da o dangalaklarla uzaktan yakından alakam olamaz. Beyinsiz dangalaklar sizi.
doğrudur, çalışmaz tembeldir bunlar.

koparttı beni yaa!
Allah kimseyi ayakta uyuyacak kadar mal etmesin gerisi hal olur. Sabah kalktığınız saat değil de hiç uyanamadığınız yılların hesabı elbet ahirette sorulcaktır. Bu kadar kul hakkıyla , iftira ile cehenneme kimin gideceğini yine Allah bilir.
http://www.youtube.com/watch?v=A1pWUka1G-I
Ulan ne dangalaklar var yahu.
Sabahın 10unda o kadar zırvayı yazmak camışlık lan.
Gidip yatıp uyuyayım gari.