bugün

genellemenin yanlış olduğu önerme ancak olasılık dışı denilemeyecek durum.
ataist ve satanistin ve hatta hayır diyenlerin akepeye neden karşı olduklarını bile bilmeyen ve hatta hiçbirşey bilmeyen birinin ortaya attığı hede hödödür.
(bkz: Evetçilerin 5 vakit namaz kılması) olayından daha doğru olan durumdur.. Bi tarafta isyan, idealizm vardır.. Diğer tarafta yıkanmış beyiinler sinsilesi..
roma'yı da hayırcılar yaktı zaten. allah napmasın bu hayırcıları cık cık.
ateist ve sataist ve hatta ateist satanist süpersiniz lan.

senin gibi düşünenler evet dediği için hayır dedik işte. ha bir de beyin faktörü var.
ateist ve satanistler anayasaya göre müslümanlarla aynı konumdadır.
saçmalamanın doruk noktasıdır, siyasetteki görüşleri veya fikir ayrılıklarının dine bağlanması ciddi anlamda bir cahilliktir ve dar düşünme durumudur ki bu durum gerçekten acınası bir hal almıştır.
doğruluğu belirsiz olan önerme. ama katil sempatizanları oldukları kenan evren'e destek vermeleri yüzünden kesindir.
hayırcıların ananın karşıtı olmaması konusu seni daha çok ilgilendirmesi gerekir. herkesin dini kendine. (bkz: gavat)
(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
başlığı açanın trol olması muhtemel.
(bkz: bırakın geçsin)
genelleme yapılmaması gerekmesiyle birlikte çoğunlukla doğru olan hede.
eksik bir önermedir. doğrusu; (bkz: ateist ve satanist lerin hayırcı olması)

edit: cümle eklendi.
(bkz: laf etti bal kabağı)
imanın ve islamın şartlarında akp'li olmak yer almadığı için ciddiye alınmayacak genellemedir. sanki bütün akpliler sütten çıkma ak kaşık.
efendim bu tez, götünden element uydurmaya gayet güzel bir örnek teşkil etmektedir.
uydurulurken beyin kullanılmamış, başka uzuvlarca ortaya atılmış önerme. akp=din diyorsan zaten söylenecek bir şey yok.

(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
(bkz: boykotçuların troçkist faşist cemaatçi alkolikler olması)

sadece götümle gülüyorum.
(bkz: agnostik)

not: bunu saçmalayan unutmuş yani, o yüzden hatırlatmak istedim.
kendine uygun olmayan her görüşe ateist ve satanist damgası yapıştırmanın yeni bir örneğidir.
ateizm ile satanizm kavramlarını aynı şey zanneden cahiller tarafından yapıldığı gözlenir.
(bkz: ateistlerin ve satanistlerin aynı kişiler olması/#8509901)
acılı ergenin sivilcesini sıkarken altına sıçarak saçmalamasıdır.
sözde "dindar" olmak daha tehlikelidir.
"..ve kemalistlerin dış kulvardan bunları desteklemesi." diye devam eder.
öyle olmaya da bilir. ben bir çok hayırcı tanıyorum ki, sırf abd / ab karşıtı oldukları için akp'ye karşıdırlar. akp'yi sanki dinmiş veya abd'yi memnun eden bir yapısı yokmuş gibi sunmaktır asıl ateistlik ve satanistlik bence... akp, siyasi bir partidir ve içinde soyguncusundan masonuna, sekretercisinden bilmemnesine kadar her bok vardır...
hayırcıların ateist satanist mazoşist faşist minimalist falan olması gibi yani...
hepsi ist'le bitiyor ya yasak ya da kötü şeydir.

geçen gün gene tespit yapıyorum,
bu gene lafını 25 yaşının üstündeki kullanırken altta kalanlar kullanmıyor.

toparlayalım,

facebook'ta en az bu ülkenin yüzde 2'si akıllandı zira aziz nesin yüzde 60'ı diyordu gibi yazılar yazan mil pardon share ediverenler kadar tek yanlı ve hoyrat düşüncelerin ürünüdür.

sorsanız hepsi demokrasi yanlısı, ama demokratik bir şekilde alınan bir kararı kabullenmiyorlar.
böyle saçmalık olur mu?

seçimler şaibeli miydi? plebisit var mıydı?
ee hiç bir şey yoksa, itiraz etmek için de bir sebep yok.

kabullenin artık, demokrasiyi iyi anlayın; mücadelenizi ona göre verin.

ha, size hayırcı ya da evetçi olun demem, diyemem ama neyi oyladığınızı iyi bilip oyladığınızı umut ediyorum sadece.
hayır'cılara ateist ve satanist yakıştırması yapanlara verilecek cevap ; '' hemde onlarınki gibi yalan dolan içermeden '' evet'cilerin satılmış birer vatan haini ve iradeleri kendi ellerinde olmayan aşşağılık birer amerikan kuklası oldukları gerçeğini söylemektir .