hayri inönü

entry 11 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  adını ilk kez haşmet babaoğlu'nun mustafa sarıgül'ün kuracağı partiyle ilgili yazdığı makalede duyduğum ismet inönü'nün torunu.

  son derece talihsiz bir açıklama yapmış. (açın başınızı, ne olacak ki!..)
  sarıgül de onun gibi düşünüyorsa, partilerinin işi zor.

  ----alıntı-----
  Örtünün inanç dışı kullanılmasından rahatsız oluyorum... Kıyafet kuralı koyulan bazı yerlerde bakılıyor ki, durum müsait değil, açın başınızı, ne olacak ki!..
  ----alıntı-----
  (bkz: <a href="http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/babaoglu/2009/10/02/sarigulun_partisinin_dunyasi" target="_blank" rel="nofollow" >http://www.sabah.com.tr/Y...igulun_partisinin_dunyasi</a>)
  #6180279 :)
 2. 2.
  chp'nin şişli belediye başkan adayı.

  büyük ihtimalle şişli belediye başkanı olacaktır. ayrıca kendisi ismet inönü'nün torunudur.
  #22976966 :)
 3. 3.
  (bkz: sabri erbakan)
  #22977037 :)
 4. 4.
  mustafa sarıgül dönene kadar emanetçi olacak kişi. tabii 30 mart sonrası açılacak davalarda ne kadar kalabilirler orası ayrı.
  #23071228 :)
 5. 5.
  ismet paşa'nın büyük oğlu ömer inönü'nün çocuğudur.
  #24973352 :)
 6. 6.
  bugünkü delikanlıca açıklamalarının ardından twitter üzerinden kendisine linç kampanyası başlatılmaya çalışılan kişi.

  #MilliŞefinTorunundanGAYriMilliKalem hashtagı altında yüzlerce twitter botu aynı içerikli paylaşımları yapıyor.
  #25342792 :)
 7. 7.
  istanbul-şişli belediye başkanı.ayrıca şu sıralar istifaya zorlandığı yerine mustafa sarılgül'ün oğlunun geçirilmeye çalışıldığı konuşulmakta sıkça.
  #25342843 :)
 8. 8.
  sadece soyadı inönü olduğu için bugün şişli belediye başkanlğı kotuğunda oturuyor.

  emir sarıgülden boşalan koltuğa yaptığı trasfer ile ne denli şaşkın ve iş bilmez olduğunu bi kez daha kanıtlamış oldu.belediye başkanlığı görevini yürütecek vasıflarda olduğunu düşünmediğim kişi.

  --spoiler--

  Şişli Belediyesi'nde tehdit ve istifa konuları tazeliğini korurken Hayri inönü kendine apar topar bir yardımcı transfer etti.

  Emir Sarıgül'ün istifasının ardından Başkan Hayri inönü'nün yeni bir ismi kendisine imardan sorumlu başkan yardımcısı yaptığı öğrenildi.

  Edinilen bilgiye göre bu isim daha önce Çorlu Belediye Başkan Yardımcılığı yağan Erdoğan Yıldız.

  2008'de ihaleye fesat karıştırmaktan tutuklanmıştı

  inönü'nün yeni transferi Erdoğan Yıldız'ın 2008 yılında Çorlu Belediyesine yapılan Ruhsat Operasyonu kapsamında ihaleye fesat karıştırmak, irtikap ve zimmet' suçlamalarıyla önce gözaltına alındığı ve hemen ardından tutuklandığı biliniyor.

  Yıldız Şişli Belediyesi'nde imar'dan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütecek.

  --spoiler--
  #26210880 :)
 9. 9.
  yakında ak partili olacaktır.

  (bkz: at fava bekle)
  #26251343 :)
 10. 10.
  ne soyadıyla, ne de başka bir etiketle meydanlara çıkmayan düzgün adam. şişli için çok hayırlı olan belediye başkanı. samimi, içten, şişli halkından biri. reklam yapmak için cenazeleri kullanmayan, aman makamım tehlikeye girer diye düşünüp nabza göre şerbet vermeyen biri. her belediyeci böyle olsa keşke.
  #26980587 :)
 11. 11.
  bir çoğu tarafından sarıgül'ün rakibi, hatta düşmanı gibi bilinse de aslında kendisi sadece şişli belediye başkanıdır. çok da iyi adamdır. iyi bir aile babası, sağlıklı yaşamaya özen gösteren bir adam, iyi bir istanbul insanıdır. kendisi şişliye geldikten sonra değişimi görmemek imkansız gibi bir şey. gösterişten uzak, hizmet kaygısıyla yapılan işler her ne kadar çok fark edilmiyor olsa da ülkemizde, hayri inönü'nün yaptıklarını görmemek, kıymetini bilmemek imkansız.
  #26980821 :)

hayri inönü ile alakalı başlıklar