bugün

deli*yle deli olan yazar.

ya bırak adamı boşver dedim tuttu pantalonunu indirip kaçtı. eğlenceli insan.
#3345949 no'lu girisiyle beni oturduğum sandalyeden düşürmüş yazardır. hala yerdeyim bu girdiyi yazarken. *
zencilerle ve penisleriyle çok ilgili şahsiyet. afrikalı ve priapos hayranı olması kuvvetli muhtemel.
kendisine hayırlı kısmet dilediğim yazar kişisi. hoşgelmiş, gözlerimizi yollarda bırakmıştır.*
hepimizin abazanlığını yüzümüze vurmuş şahış. çok güldük çok eğlendik.
o değil de feysbuka laf eden bu şahış zirveye gitmiş lan?
osurma diyen imam sıçmış minberin orta yerine ey cemaat?! haha. komiksiniz lan.
büyü de gel dediğim yazardır. hayırlı kısfmetler erkan ağa.

edit: n harfi eklendi. tek derdimiz bu olsun. en azından dahi anlamındaki de leri ayrı yazabiliyoruz. sivif.
melali anlamayan nesle aşina değiliz kişisi. gittiğide zirve olsa. gittiği zirvedeki şahısların yüzde seksenini daha önce reel hayatta tanıdığından mütevellit zirve havası esmemiştir. normal bir gün gibi idi onun için. ayrıca gelen tek karşı cins ile yaptığı muhabbet selamün aleyküm aleyküm selam olduğundan dolayı kendisi ile çelişmemektedir.

kendisine "çocuk" ithamını yapanların önce kendisini tanımaları gerekir diye
düşünüyorum.

edit: ayrıca abaza kafkasya'da yaşayan bir ırk. abazan demek istedi sanırım...!
kendi nick altına entry girmeyi sevmeyen yazar. ama bu kuralı bir kereliğine bozalım.

öyle bir yazı yazmışım ki bazılarını çok pis afişe etmişim. bunu şimdi görebiliyorum.
facebook ta sözlük nickleri diye grup açmakla zirveye gitmek aynı şey değildir.*
zirveye gittiğim doğrudur.
beratulanberat adlı şahsiyetin zorlamalarına maruz kalıp gitmişimdir.
iyi ki de gitmişimdir.
çok güzel dostlarla tanıştım. evet abazanım. belki bu dostlardan bir kaçını eve atarım diye düşündüm ama olmadı. kısmet değilmiş.

inan beni çok güldürdünüz. budenli boş bir işin peşinden tam 10 gün koştunuz.
büyü emrini ben sizin-siz derken herkes değil, üstüne alınanlar- için kullanıyorum.
sabahın 4 ünde yapacak tek işin bu muydu diyerek perdeyi kapatıyorum.
bayan olduğumu anlayınca özel mesaj atan kişican. çok şirin. aman da aman cici şey. sdasdasd.
evvelinde küfür havada uçuşuyodu ohoo. open 24 hours, mavi istiridye'ye bekliyoruz.

o değil de gariban zirveye gitmiş hiç kız yokmuş ya. sinirden facebook'a saldırmış meğersem. acıdım şimdi.

ed.t: küsümüzü bozduk barıştık. saf anadolu çocuğuymuş meğersem, herkesi kendimiz gibi art niyetli sanıyoruz. ah ah.
insanların bir arada bulunduğu siteleri karıştırmayı çok sever. senelerdir bu hastalığından vazgeçiremedik. yolda bile yürünmez kendisiyle. gözüne kestirdiğine küfür eder, başımızı belaya sokardı. vücudumdaki kalıcı hasarların yegane sorumlusudur. artık kendini her yerde belli etme kardeşim! üslubun bile yüz metre öteden tanınır hale geldi.
ortalama bir ateistten yaklaşık 3,71 kat daha ikiyüzlü olan yazar.

boş entrylerin efendisi, omurgasızlık abidesi.

kaynak mı? kaynak götüm evet.

(bkz: ilahi dinleyen ateist/#3446552)
(bkz: erkan dogan) -dolu-
(bkz: tatile mi şekerim)