bugün

Bayağı bir geriden gelen yazar.
Geriden gelerek trollük yapan zararsız yazar.
adam sözlükteki başlık eksiklerini tamamlıyor. her an homo sapiensin homo erektusa zulmü gibi bir başlık bekliyorum. şu da olabilir "cengiz orta asyayı yakıp yıkıyor".
Çok daha iyisi, cok daha önceden ve doğal olarak daha özgün şekilde zaten yapılmıştı.

Geçmişten gelen adam gibi bir nickle sanırım. O yüzden yazdıkları enteresan gelmiyor.

Kimseye hakaret etmeden trollemesi saygimi kazanıyor o ayrı konu.
Demin farkettim ve birazdan takibe alacağım yazardir. Bence futbolcu kartlarına da değinmelidir ve alt mı üst mü oyununda onu nasıl kökledigimi sizlere anlatmalidir.
hangi yıldan yazdığını merak ettiğim yazar.
mesaj kutumu şenlendirmesini beklemekteyim.
karmaşık duygular içerisinde olan yazar. sanki zaman makinesinde kaybolmuşum ve geçmişten gelmişim gibi davrananlar oluyor. şizofren olmaktan korkuyorum.
kıyak bir yazar.
madden takip etmesem de ruhen takip ediyorum.
devam dostum.
internet explorer'in yazara dönüşmüş hali.
bugün pamukbank'tan maaşını çekmek için 2 saat sıra bekleyen yazar. sistemden oldukça şikayetçi.
Severek takip ettiğim, mâziye götürüp gülümsetip getiren güzel yazar. muhtemelen eskilerden biri. Eksik olmasın.
uzun zamandır bir insanın beni bu kadar eylendirip mutlu ettiğini hatırlamıyorum yazarıdır.

helal reis, iyiki varsın.
bir tren aşığının canı böyle acıtılmamalı yine de sevdim ismini.
bazı arkadaşlar soruyor. yanıt vereyim dedim. yeni seçimlerde oyunu genç parti genel başkanı cem uzan'a verecek olan yazardır.
böyle adamlar sözlüğe nadiren gelir. üzmeyin, küstürmeyin, kaçırmayın, çaylak silik attırmayın.

ayrıca kendisiyle yakın bir zamanda winning eleven atmak isterim. benim evde ps2 var, geçen ay çıkar çıkmaz aldım. isterse getirebilirim.
bir iki nostaljik entry girdi diye hemen yalakalar tarafindan cembere alinmis tip.
entry'leri birseye benzese bari.
kucukken top oynadiktan sonra anam bana ekmek arasi salcali ekmek yollardi tarzi bir suru bos beles sey.
aman ne orjinal, ne orjinal.
görsel
championship manager 01-02'de nottingham forest'i çalıştıran yazar.
tahmin ettiğim kişiyse geri döndü! umarım.

son aylardır sözlükte gördüğüm güzel insanlardan biri.
championship manager 01-02'de nottingham forest'ten leeds united'e tranfer olan yazar. nottingham'ı yeterince iyi yerlere çıkardım ve misyonumu doldurdum. sıra leeds united'ta.
görsel

bugün eve gelirken yeni bir kaset alayım dedim. 1001 oyun var diyordu içinde. bir geldim farklı olarak sadece 10 oyun var. diğerleri bu oyunların farklı bölümleriymiş. insan kandırıyorlar!
beraber atari oynadığımız fakat adaptör ısındı diye atarinin fişini çekip ayıp eden yazar. daha sonra da evden çıkıp topaç almaya gitmiştik kendisi ile. yeni aldığım lak lak ı göstererek benim olsun mu diye sordu. hayır demem üzerime elimden alarak kaçtı. ben de boynumdaki silgiyi kafasına attım. yere düşüp bayıldı. hurdacı dayıdan leblebi tozu alıp kafasına serpiştirmemle geri ayıldı. iyi bir yazar.
(bkz: #39214344)

yalnız o şarkı 2002 dünya kupası için değil 2008 avrupa şampiyonası için yazılmış olmasın...
elinde bir adet kırmızı anka kuşu bayblade'i olan yazar. ve onu, kalbinin yarısını bana veren kişiye hediye etmeyi düşünüyorum.
sana da günaydın mario'sunun prensesi. bak ben de sana şu sıralar çok popüler bu oyuncaktan aldım.
görsel

dileklerimizi ucuna bağlar uçurturuz artık birlikte.
güncel Önemli Başlıklar