bugün

Bir sefer gazetede şöyle bir soru gördüm.
+Sevgilim ayağıma boşaldı. Hamile kalır mıyım?
-Sevgili okurum, ağız falan anlarımda ayak nerden çıktı?

+Sevgilim ağızıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
- Eğer yuttuğun yumurtalığına gitmediyse kalmazsın.
+haydar bey penisimi durduramıyorum sürekli bir oraya bir buraya sıkışıp duruyor..

- ...
banko soru şudur 'eee hocam ben bir nane yedim hamile kalırmıyım ?'

hoca genellikle bir mani ile olayı özetler.
(bkz: sevgilisine vites kolu kaçan çocuk)
Posta gazetesinin alınış sebepleri arasındadır gün kötü mü gidiyo acilen gülmen lazım insanlardan yakınıyosun açıcaksın gazeteyi hemen haydar amcanın sayfasını gülmek garnti ne sinir kalır ne başka bir şey hea şöle bir durumda var bunlar insansa ben neyim dedikten sonra vur duvara duvara.
(bkz: haydar dümen e sorulan yaran sorular)
(bkz: #9309881)
hiç unutmadığım bir sorudur. efenim erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim acaba vajinamı camasır suyuyla yıkarsam namusum temizlenir mi?
Sevgili Haydar Hocam.Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ......arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

HAYDAR HOCANIN CEVABI : " Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus. Dua et Colalar Karışmış :-)
+şeyimi yeşile boyadım sevgilim hıyar sandı ısırdı
haydar hoca: dua et cacık yapmamış.
Şu da vardı;
sevgili haydar hocam,
kız arkadaşımla ilişkiye girecektik. Kondom yoktu. Kız arkadasımın çorabını kullandık ( anladığım kadarıyla ten çorap ) sizce sevgilim hamile kalır mı?
kızın memesini elledim hamile kalır mı? bu soruyu görmüştüm.
görsel
Tamamen posta gazetesine tiraj sağlayan sorular.
soru: merhaba, ben 27 yaşında bir gencim. damacana taşırken yuvarlak hatları nedeniyle beni tahrik etti ve dayanamadım mastürbasyon yapıp içine boşaldım. acaba koku yapar mı?

cevap: koku da yapar, korku da yapar. birileri görse seni sopa ile kovalar. evde damacana ile mastürbasyon yapmaya devam ederseniz, ileride su koyverirsiniz bunu bilesiniz.

yazarın tespiti: anasını satayım abazanlıktan damacanayı siken bile var. *
sevgilim ilişki istiyor diyen ultra kezbanın sormuş olduğu sorulardır. akabinde, sevgilimin malafatı 28 santim almakta zorlanıyorum hepsini alamıyorum birazını da yarın alsam olur mu şeklindeki sorulardır.
görsel
yıl 90 lar ergenim o zmanlar hergün alır okur faydalanırdım sözde .. işte o sorudan sonra anladım ki herşey yalan ve kurgu hayalmiş artık alamyı bıraktım gazeteyi tam 17 yıldır..

+ haydar abi sevgilimle ilişkiye gireceğim hergün beni zorluyor ne biçim erkeksin hiçmi canın çekmiyor diye ama arkadaşlarım o kızım vajinasında diş var begenmediği penisi ısırır, bende korkuyorum acaba o vajinası dişli sevgilim penisimi koparır diye korkuyorum
Erkeklerinin penisinin ayakkabı numarasının yarısı kadar olduğu doğru mu?
insanların ne kadar ikiyüzlü ve bencil olduğunu gösterebilen sorulardır.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/635673/+
soru:17 yaşındayım. penisim ince ve kısa.bu bende ciddi bir özgüven sorunu oluşturuyor.ne yapmalıyım?

cevap:değerli okurum, biraz büyü yavrum.zamanı gelince her şey yoluna girer.o penisten de çok önemli.zamanı geldiğinde her şeyin çözümü bulunur.

anca bunu buldum.dünkü gazeteyi hiç sevmedim dostlar.
güncel Önemli Başlıklar