bugün

bu kadar bu işle meşgulsunuz hala size karanlık olan mevzular var mı?
(bkz: anketim anketsin anket)
adiniz gercek mi? **
bu kadar ahkam kesiyonda kaç hatunla yattın?
hocam, arkadaşım bana format attı.hamile kalmış mıyımdır?türünden sorular....
hocam otobüsle giderken son durağa geldiğimizde otobüs boşaldı. acaba hamile kalırmıyım?
Amacın nedir?
posta gazetesinde ki köşenizde yazanların hepsi sizin hayal gücünüz değilmi hocam ?
çünkü o kadar salak soruları soracak millet olamayız.
mutluluğun resmini çizebilir misin?
haydar kaleciliğin nasıl olm senin ? *
sen bu işte iyi gibisin, yatalım mı?
haydar hocam annen güzel mi? rumuz: war craft.
alp er tunga öldi mu ıssız acun kaldi mu?
hocam geçen gün bir erkek bana arkadaşlık teklif etti. acaba hamile kalmışmıyımdır? eğer kaldıysam doğacak çocuğumun adı ne olur? eğer teklifini kabul etmezsem düşük yapar mıyım? ne olur yardım edin hocam intihar etmeyi düşünüyorum.

rumuz- mis kokan pussy
benim niye kız arkadaşım yok?

rumuz: çapkın *
hocam geçen gün 11 erkek sırayla bana tecavüz etti. acaba hamile kalmışmıyımdır. hamile kaldıysam çocuğun babası hangisidir.?
"milleti yorumluyorsun ama senin kuş ötüyor mu?" * *
sözlükte cinsellikten başka konu yazamayan, hadi yazdı, bunu kapasitesindeki yetersizlikten dolayı mal gibi sadece sokak ağzıyla ve iğrenç biçimlerde dile getirebilen insanların çokluğu konusunda ne gibi önlemler alınmalıdır?
- hocam millete lagaluga yapmayı blion senin kuş ötüyo mu?
(bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer)
masturbasyon dan daha ileri gittiğiniz oldu mu?
soru: sanal seks yaparken prezervatif kullanmadım kız arkadaşım hamile kalmış mıdır?

cevap: anti-virüs programı varsa bir şey olmaz evladım korkma.
soru- hocam hergün 31 çekiyorum fakat sayıyorum sayı bir türlü 31'e denk gelmiyor. ya 20 olunca ya da 10 olunca kuyudan su fışkırıyor.
cevap-ne 10'dur ne 20'mi bakarsan bag olur bakmazsan dag olur. evladım mastürbasyon kürek çekmek gibidir erken de yorulabilirsin çabukta yorulabilirsin. onun için sen saymaya devam et unutma 31 dedinmi bırakacaksın.