bugün

bugün karşıdan karşıya geçmek için kırmızı ışıkta beklerken arkamdan gelen iki köpeğe "siz de bekleyin" dedim. ben geçene kadar oturup beklediler. Sonra hep birlikte karşıya geçtik.

(bkz: dog whisperer)
türkiyede şu ana kadar yaşıyor olmak.
Yogada karga duruşu yapabiliyorum.
(bkz: yazarların hayattaki en büyük başarısı)
tek başına amuda kalkabilmek.
toletin deligini tutturabilmek.ewed
satranç konusunda kendime hiç güvenemeyip yarışlardan kaçarken okulun en iyilerinden birini yenmek, matematiği yapamadığım için mal olduğumu düşünürken aslında hiç fena olmadığımı anlamak, iyi yazabildiğimi görmek, şarkı söylemek için sesimin çok kötü olduğunu bilirken dans edebildiğimi fark etmek vs vs kendime güvenme de ciddi sorunlarım olmasa bir boklar yapabilicem de işte.
birde youtube da bir yorumum 1k like almış oraya buraya devamlı yorum attığım için bunları takip etmem bile ama cevaplar gelmeye başladıktan sonra gördüm bi şaşırdım öyle.
Anadolu lisesini kazanmak.

Neyse ki çok sürmedi başarım.
Kpssden 90 puan almak. Bana bunu başarı olarak düşündürten sisteme de yazıklar olsun.
Yıl 2007. 7 yıl boyunca iyi şartlarda çalıştığım kurumsal bir firmadan, 1 gün içinde istifa etmeye karar vermek. Hiç bir sorunum yokken üstelik. Kendime yetemediğimi hissetmiştim. Hem işimi, hem evimi değiştirdim. iyi ki yaptım!
Bir devlet kurumuna atandım.
psikolojimi stabil tutabilmek, çok zor arkadaşlar deneyen bilir.
Rutin başarısızlık.
Hayatta kalmak.
Sevilmediğini kabullenmek.
(bkz: eğilmedim)
Tıp fakültesini dereceyle bitirip uludağ sözlük yazarı olmak. *