bugün

kızlarla samimi bir şekilde dost olamayan erkektir.

hani konuşmaya konuşur,

gayet kakara kikiri oluyor gırgır şamata falan filan ama dost olmaz.

benim bu.

hayatımda hiçbir zaman,

buluşup konuşabileceğim, dertleşebileceğim,

ama sevgili falan olmayacağım bir kız olmadı.

bu bir kusur mu acaba?

yoksa sevmiyor muyum kızları?
Yaşadığı mağaradan acilen ayrılması gereken erkektir.
kız kankalık ayrı bir müessese olup erkeği bozan bir durum. kız kankalarımla konuştuğum konular : o gün ne yaptığı , oda arkadaşının ne kadar orospu olduğu , benim niye bu kadar hissiyatsız ve evcimen oluşum , onun dersleri, benim derslerim ve arada da onun girdiği kadar derin konular. bi de duşa gidiyorum diyor utanan maymun atıyor ben de gülüyorum bu da en erotik kısmı.

e ben bunları konuşmasam daha iyi , daha az yorulurum. bunlar sevgilisiz kalınca mecburen yazıyorlar bi de. hani ilk tercihim asla değilsin ama yoklukta mecburen yazıyorum artık diyor. sen asla benim ilk tercihim olamazsın o yüzden seni kanka olarak tuttum diyor.

kız kanka ne olm , çok boktan. cevap atmıyorum artık erkek adamın bir tane sevgilisi olur. güzel sever. güzel sevmeyene adam denir mi ? denmez.
kız kankalık godoş erkek işidir.
bu saatten sonra kız kankası olan erkek godoştur. aksini iddia eden zaten godoştur. izmirlidir.
Şanslı erkektir.
erkek falan değildir. ılıktır.
dürüst insandır. hayatındaki tek karşı cins karısı ve kızı olacaktır. ve bence en güzelidir. zaten ne gerek var ki lan?
Benim dusunceme gore erkegin kankasi erkek, kizin kankasi kiz olur. Aksini iddia eden kankalik muessesesini bilmiyordur.
zaten bir kız ile bir erkek sürekli buluşuyor, dertleşiyor, birbirlerine bakınca yüzleri gülüyorsa birbirlerini ya aşıkdırlar ya da böyle bir olay tek kişi üzerinden platonik çizgide seyreden bir arkadaş ilişkisidir.. kızla erkek bir yerde arkadaş gibi olabilir ayak üstü sohbet edebilir, veya toplu ortamlarda konuşabilirler fakat '' özel'' diye tabir edilen tek buluşmalar, sürekli konuşma isteği, bariz belli ki böyle giden bir çizgide biri birine aşıktır.. zaten yanında olmasını istediğin, konuşmak istediğin birinden de bariz hoşlanıyorsundur.

kimse kimseyi kandırmasın ilişkiler sürekli bu çember üzerinde dönüyor.. sonra ''sevgili'' olamayınca bari arkadaş kalalım kısmına çevriliveriyor hemen.. sevgilinizini başka bir erkekle bankta teselli ederken görmek, birbirlerine bakarak samimi gülüşürken görmek, birbirlerine sarılırken görmek hoşunuza gider mi?

kanka ayağı göt ayağı kim ne derse desin...
kız erkek kankacılık müessesesi daha çok 95 doğumlular ve sonrasında icat olunduğu için bizim kızlarla kanka olmak gibi ne bir şansımız ne de bir arzumuz oldu...

arkadaşlık, normal şekilde arkadaşlık olabilir ben buna karşı değilim lakin kanka meselesi çok yapay, tuhaf, manasız geliyor bana..

kanka ne a.q.

bana kanka diyene ne diyon sen derim. küfür et daha iyi.
Bacımın arkadaşlarından dolayı epeyce olmuştur. Sarılıp kardeşçe uyuduğum bile oldu.