bugün

benim bu ya. arı sokması nasıl bir acı arkadaşlar? çok merak etmeme rağmen arıyı öldürmemek ve canımı yakmamak adına yapamıyorum.
arı sokmasının nasıl bir şey olduğunu merak eden insandır. küçükken çok korkutmuşlardı arı sokması olayına karşı. allahtan hiç sokulmamıştım. şimdi soksada bişey olmaz diyorum ama sokulmuyorum. merak ediyorum diyorum arılar neden anlamıyosunuz? sokun artık beni.
varmıdır dedirten başlık.
Gerçek acıyı tatmamış insandır anlık ve sonrasında çok can yakan bi acıdır.
serada büyümüştür.
alerjim var çok tehlikeli benim adıma.
14 yıldır arı türlerini inceleme maksadıyla kurulan ve arı geliştiriciliği ve kooperatifçiliği üzerine sayısız konferanslar ve çalıştaylar düzenleyen gönüllü bir derneğin; sarı arıların vatanı olan italya sicilya temsilciliğini yapmaktayım. evet arkadaşlar, bu konu çok garip ve karmaşık bir konudur. yaşamı boyunca herhangi bir arı tarafından sokulmayan insanın kanında klorotoksin 2chn2oHn4 maddesi 4 mg/litre seviyesinden mutlaka fazladır. eğer ki kan testi yapmaya gittiğimizde bunun da tetkikini doktordan istersek, bizi ileride arıların sokup sokmayacağını anlayabiliriz. testlerimizin sonucunda sokulmayacağımızı öğrenirsek bundan gari rahatlıkla kovanlara elimizi, götümüzü, başımızı sokabilir, yakaladığımız arılara da dilimizi değdirebiliriz. selam ve propolis ile.
Kışın çok çabuk hastalanır, bağışıklık sistemi zayıftır derler.
Alerjisi olan insan için Allah korusun ölümcül olabilir. Onun haricinde çok keyifli bir bok değil. Zonk zonk zonkluyor amk.
beni 1 kere soktu sadece.
BEni hiç arı sokmadı o yüzden de aklım çıkıyor arıdan.
buradayım arkadaşlar hiç sokamadılar henüz.
Kovana çomak sokma sonucu onlarda bana sokmuştu.
Vurduruyordur.
Benim Duduşimi sokmuştu küçükken.*
https://twitter.com/kadra.../1270699322590584839?s=19 vallahi nazar var bu kadında.
geçen sene bisiklet sürerken eşek arısı ısırmıştı.Ulan gidondaki avuç içini sen nasıl ısıtmayı başardın şerefsiz!
sanki birisi avuç icime sigara basmış gibi bir acı vardı.Yarim saatte geçti ağrısı.
Beni hiç arı sokmadı maşallah diyeyim de nazara gelmeyeyim.
Beni hiç arı sokmadı maşallah diyeyim de nazara gelmeyeyim.