bugün

an itibariyle sol frame'de gözüken, yok bursa şampiyon yok fener ezik yok aziz yıldırım şikeci yok ebesinin amı... yahu başka işiniz gücünüz yok mu kardeşim? ne kadar boş adamlarsınız? size ne elalemin aldığı milyon dolarlardan? akşama kadar aç ve cahil gezip sesini stadlarda, gözünü televizyonlarda harcayan zavallı taraftar tayfaya benden selam olsun.
(bkz: adam fenerli beyler)
beyne futbol çekip kafayı bulmaktan ne duruma düştüğünün farkına varamayan kişilerdir ve hatta bazen sözlük yazarıdırlar.
bir sözlük yazarının haykırışıdır. evet bazen çok çekilmez oluyor efendim bu futbol insanları o yuzden kendisini bir gün herhangi bir zirvemize sanat konuşmaya davet ediyorum. eminim ki memnun kalacaktır. tecrübe ile sabittir.

inanmıyorsa şu yazarlara sorabilir ;

tool
birader sen kamil misin
votkandaredbulldum
cokacayipsey
adli vaka
tekel ulan
stewie
memcos
can
full metal
dobrowski
brghtsde
seyyar motto
pseco
herzamankafamguzel
her sike boka adam fenerli beyler, adam soyle, hanım su getir gibi saçmalıklar yazan kişilerdir. hatta bunlar fenevbahce diye ilk okul esprileri de yaparlar.. bu tur entrylere de hemen eksi verirler..
ciddi bir kalabalık grupmuş bunlar.
dur bakayım, halısaha maçı yapar lan bunlar 7'ye 7...*
görsel
futbol sanatın alasıdır. futbol zeka oyunudur futbol fiziksel mücadele oyunudur futbol hayatın yeşil sahaya yansımasıdır. hayatı futbol olan bir insana zavallı diye hitap etmek zavalılığın dik alasıdır. siz sanırım futbolu hafta sonları tv kanallarında konuşmasını bilmeyen bağıran çağıran yorumculardan ibaret sanıyorsunuz. futbol insana çok şey kazandırır. şimdi seri eksileyen kekolar çıkacak eyvallah. eğer gerçekten doğru düzgün tartışmak isteyen de varsa buyursun özel mesaj atsın gayet medeni bir şekilde karşılıklı fikrimizi savunalım.
"bari uğruna öldükleri o takımlarda kendi oynasalardı da hayatlarını futbol yaparken para da kazansalardı" demenin en uygun olduğu insanlardır. fanatik olmak güzeldir. lakin karısını, işini, arkadaşlarını geri plana atan, başka uğraşı olmayan insanların zavallı olduğuna hemfikiriz.
annesi, babası, dayısı, amcası, halası, eniştesi ve bilumum yedi sülalesi futbolkolik olan kişidir.