bugün

hayatın anlamını cozdukten sonra herkesin olabilecegi insan tipi... ben... *
alnından öpülesi insandır. Ayrıca bunu nasıl yaptığını diğer insanlarada öğretmelidir. Çevremizde ne kadar kişi var ki böyle?
(bkz: hakuna matata)
(bkz: carpe diem)
umursamamak ve hiç birşeyi kafaya takmamak olabilir.

ancak bu şekilde insan olur musunuz? işte onu bilemiyorum...

ya da küçük olaylardan mutlu olmayı becerebilen insan olabilir.karıncanın yürüyüşünü çok ilginç bulan,o görüntüden eylenebilen...
heyecan arayan bir insan da olabirilir.

sisteme ve sistemin bir numaralı adamlarını karşısına alan insan da hayattan keyif alan insan olabilir.
hayatı poposundan anlamayı çok da iyi bilendir. çünkü hayatı ciddiye alındığında o kadar da güzel olmadığını bilir. bunu yapabilen insan aklını da kullanmayı bilendir.
hayatın oynadığı bütün oyunlara karşılık taktik geliştirmiş tebrik edilesi insan.
1 yıldan az ömrü kaldığı söylenen insandır.çünkü hayattan keyif almak için onu kaybetmek üzere olmanız gerekir.
doğru düşünmesini bilen, düşündüklerinin arkasında sonuna kadar durabilen, çevresinde olan biten olayları kendi gözlüğü ile seyreden, hayatın acı ve ıstırap çekilen bir yer ve süreç olduğunu düşünmekten öte mutluluğa inanan ve sonuna kadar onu aramaya hazır kişidir. ayrıca her sabah kalktığında bir bardak çay bir dal sigarayla da mutlu olabilen kişidir.
olumlu düşünen relax olan kişi türü. dünya yıkılsa kendi ve çevresindekilerde sorun yoksa ohh ne ala.
sorunlara karşı gülmeyi başarmış insandır.
(bkz: kel oglan)
(bkz: pollyanna)
tanım:hayatın üç günlük olduğunu bilen muhterem insandır.

dipnot:yapabilen bana da öğretsin.
genellikle hayattan keyif alamıyorsanız alternatif bir çözüm;

(bkz: efespilsencamelsoft)
götünün en azından bir lobunu sağlama almış, kafa insandır.
hayatın anlamını bulmuş insandır.
küçük şeylerden mutlu olan insandır.
zoru başaran insandır en nihayetinde. bu yaşam şartları içersinde hala hayattan keyif alabilen pek insan kaldığını zannetmiyorum. tabi ki manevi bir boyut taşıyan şartlar. her gün yüzbinlerce insanın açlıktan, sefaletten ölmesi gibi. ki aslında bu tür ince detaylara takılan, önem veren insanların varolduğundan da şüpheli olsam da. gamsız ve kör insan olarak sonuçlandırılabilir.
etrafına gülücük saçan neşe kaynağı haline gelmiş insandır.
güncel Önemli Başlıklar