bugün

ilk masturbasyon deneyiminde ebeveyninize enselenmek, ne yapacağını bilememek, en kötüsü kalbin zaten en üst seviyede atması esnasında olayın şokuyla iki kat daha hızlı atıp kıçınızdan çıkacak gibi olması anı.
içinde tüm sevdiğin insanların yaşadığı, alıştığın, bildiğin bir şehri bırakıp gitmek zorunda olduğun andır.
- sevdiğin biriyle bozuşmak, durumun düzelip düzelmeyeceğini bile bilememek, gurur yapıp aramamak ve kıvranmak.
- ölüm.
- çaresiz kalındığının hissedildiği her an.
Herhangi bir yükseköğretim kurumuna yerleştirilemediniz.
gurbet ellere gıtmek.
büyük umutlarla aldığın pc oyununu yükleyip açtığında takılarak çalışması,kısaca sistemin yetmemesi.
biricik aşkınızın okuduğunuz okuldan nakil aldırması ve sizin bunu okullar açıldığında öğrenmeniz.*
dtplilerin meclise girdikleri an.
-çaresi olmayan bi hastalığa yakalanmak,
-sevdiklerinin vefat etmesi,
-terk edilmek...
halay esnasında herkes sol adım atarken, sağ adım atmak. *
sevgiliden haber beklemek, bir mesaj bir arama sesi, ve telefonun hiç çalmaması.. beklemek..
filmlerdeki gibi, "çocuğunuzun durumu ciddi." sözünü duymak. büyük bir ameliyat için, ameliyathane önünde, çocuğu anestezi uzmanının kucağına vermek. öncesinde, kendi elleriyle anjio masasına yatırmak. iki yaşında bir çocuğun, açık kalp ameliyatına girerken, "anne, baba" diye sayıklaması. yıllar geçse de, çocuğum nefes alıyor mu diye korkarak bakmak. sözlükle avunmak.
banyo amacı ile özenerek vücut ısınıza göre ayarladığınız ideal sıcaklıktaki suyu, musluktan duş başlığına yönlendirdiğinizde , korunmasız bedeninize akan o soğuk su başlangıcı.
kalabalik bir yerde yürürken tökezlemek,düşmemek için çaba harcamak ve herkesin size baktığını zannetmeniz.
hayattaki en iyi anların aniden bittiği anlardır.
akrabalardan birinin düğününde zorla göbek atmaya kaldırılmanız. ısrarla kalkmam ben beceremem dayı sağol desenizde biz biliyoruz da mı oynuyoruzcu zihniyetin hatır için sizi zorlaması, sizin onu kıramayarak ve biz biliyoruz da mı oynuyoruzcu zihniyetin basit oyunlarını yiyerek coşku ile piste çıkmanız ve sonrasında düğün salonunda ki tüm gözlerin sizi izlediğini fısıldaştığını sizin hakkınızda konuşulduğunu makara yapıldığını zannetmeniz ve daha neler neler..
baba iş seyahatine çıkacaktır. evden ayrılacağı sırada evde bir hüzün, herkes sessiz. baba gülüp "allah allaaah, bir hafta sonra geliyorum yahu ne bu suratlarınız sirke satıyor?" der. bir hafta sonra gelmez. işte o an.
youtube hesabinizi actiginizda recommended videolarinda "pokemon turkce" ve "ibrahim tatlises" adli videolar ile karsilasildigi an.
anlar o kadar cok cabuk geciyor ki ne kadar kotu gectigini bile anlayamiyorsun
keske her basimiza gelicek kotuluk an kadar kisa ve cabuk olsa....
Deprem anıdır.
annenin öldüğünü duyduğun andır.
hiç gelmiyeceğini bildiğiniz birini sevdiğinizi kendinize hatırlattığınız anlar. belki en kötü değil ama en kötü içinde ilk on sıralamada bir yere sahiptir.
platonik aşk duydugun insanın gidip başkasıyla çıkması daha kötüsü evlenmesi en kötüsü sizi asla sevmeyecek olmasını duymak..
2 saat boyunca sikindirik bir mesaj yüzünden birbirini siken bi avuç erkek izlemek. mesaj ne peki? bütün paganlar başına güneş geçmiş pis sapıklardır! çok şükür tek tanrılı dinler geldi! bu mudur?

ah sebastian ah... o filmi çekenin ben... yani muhakkak daha derin manaları vardır da biz anlamayız. cinsellikten soğudum homofobik oldum. başına güneş geçmiş sapık vandallar hristiyan olanı onlara vermiyor diye itlaf ediyorlar. müstehak ona ama... yani bunda kötü olan ne var ki lan? bence ibneliği hristiyan sebastian yapıyor asıl. hem adamların ortamı boz hem yok benim tanrım süper güçlü sizinkileri götten ziker diye gider yap. adamların kafaları güzel takılıyor... sana ne ancık? sittir git başka mecraya o kadar beğenmiyorsan ortamı. yok ben domuz yemem, yok ben savaşmam, yok ben sikişmem yok efendim benim tanrım güneşten bile güzel...

aslında filmi tersten de okuyabilirsin.. diyebilirsin ki "insanların birbirilerine karşı duydugu hisler tek tanrılı inançlar yüzünden gök yüzüne taşındı ve yabancılaştı" diye. eşcinselliğin bu kadar göze sokulmasını da erkin erkekte bulunması ya da şiddet-sex benzerliği felan diye yakıştırabilirsin. de niye yani? bunu film diye 2 saat neden izletirler ben onu çözemedim.
çatıdan aşağı doğru düşerken yere çarptığında başına gelecekleri düşünücek kadar havada kalmak. *
güncel Önemli Başlıklar