bugün

bir zamanlar atv de gösterilen, melek baykal'ın baş rolünü oynadığı dizi.
güven kirac ve melek baykal'in basrolü paylastiklari, aski, paylasmayi, hayatin aci tatli yanlarini icinde barindiran, zamaninda atv'de yayinlanan birkac kaliteli diziden biriydi. böyle diziler gene olsa da izlesek..
bu dizide arzu yanardağ melek baykal ın kızı rolundeydi, kenan pars ise babası.
Babaannem melek baykalı bu diziden sonra cennet mahallesinde görünce vah vah canım kadın çingenelerin arasına düşmüş diye üzülmüştü.
yönetmenliğini mustafa şevki doğan ve osman sınav'ın yaptığı ve o zamanlar ananemi televizyona kilitleyen dizi, ulan ne günlerdi bir de o zamanlar deli yürek vardı hey gidi günler hey.
21 ocak 2008 tarihinde show tv'de yayınlanan, kendimizi dizideki şamil baturay gibi hissetmemizi sağlayan dizi, ne diziydi ama bazı kesimler tarafından televizyon hayatı kısa sürdü.
http://www.youtube.com/watch?v=ayVqudFR0Wg
melek baykal güven kıraç kenan pars ve arzu yanardağın başrolleri oynadığı 2000 tarihli eski dizi. bir süper baba değildi ama güzel diziydi.
melek baykal mutlu hamburgerler yapıyordu bu dizide galiba. saatlerce ağlayıp darlamıştım annemi noğğlur sen de yap diye yapınca da dizideki kadının yaptığı gibi olmadı diye ağlamıştım.
ne güzel diziydi be. duygulandım. bi sigara yapıp izleyim biraz.
güncel Önemli Başlıklar