bugün

zevk meselesi dedirten ve akla seda sayanın "kelleri daha seksi buluyorum" sözünü getiren ifade...
(bkz: elektra kompleksi)
yok öyle bişi..göbekli erkeklerden hoşlanmayız...kendinizi kandırmayın..
Kadınların, Balkonlu ve balkon altında, kuvvetli direği olan evlerden hoşlanması gibidir.
Dogru tespit.
"davul bile dengi dengine." lafından yola çıkarak göbekli hatunların göbekli erkeklerden hoşlanması muhtemeldir. aksi durumu iddia etmek kendimizi kandırmaktan ibarettir sadece...
kadina göre deyisir bu durum. ayrica (bkz: yemeyin salçalisi erkeyin göbeklisi) deyimlerinide seven kadindir.
garip bir dogruluk payi barindirir.
şehir efsanesidir. göbekli adamların kendilerini motive etme adına kendilerine söyledikleri yalandır. kadınları tanıyan erkeklerin, bir yalan olduğunu bildiği mitolojik efsanedir.

gidin spor yapın, düzgün beslenin, taş gibi olun, fit olun. tamam kadınlar sadece bu kıstaslara göre değerlendirmiyorlar sizi, ama bu şekilde olmayınca daha zor olur.
"büyük kayanın altında büyük balık olur" düşüncesinden kaynaklanmaktadır.
bir çok yerde karşılaştığım ve başıma gelen durumdur. anlamıyorum lan kıllı ve yağlı göbekleri kim sever?
yalandır.
rumuz: her gün göbeğine sarılıp uyuyan adam.
Bu bir yalandır arkadaşlar. Siz gördünüz mü daha önce,
Kaktüse konan bir kelebek?
Bence o göbek olsa olsa "Baklava" şeklinde ifade edilem göbektir.
bazı "hatun"lar için geçerli olan bir hal. "göbek paralı olma göstergesidir" gibi düşüncelerden hareketle olma ihtimali de sebebi ile ilgili ihtimaller arasındadır.

(bkz: zevk meselesi)
(bkz: külliyen yalan)
göbekli erkeklerin baş avuntuları olan en birinci kolpa tespit.
Göbeksiz erkek yoktur, göbeği sexy olan erkek vardır.
kişinin kendisine bakmadan başkalarına laf etmesine örnek cümledir. ulan siz önce o göt, göbeği eritin sonra erkeklere laf edin derler adama.
eğer tatlı bir çıkıntıysa ve karpuz tarlası değilse doğrudur.
doğru tespittir kaslı erkek ilk bakışta çekici ikinci bakışta itici gelir. göbekli erkek şirindir kaç kez bakarsan bak değişmez. değişmeyecek olması bir çeşit güven veriyordur belki de bilemiyorum insan psikolojisi tuhaf şey.