bugün

Çok hastayım sözlük, üşüttüm mü grip mi oldum tam olarak bilmiyorum. Çay, çorba ne varsa içtim bol bol vitaminde aldım ama geçmiyor bir türlü. Hapşurmaktan ciğerlerim çıktı, zaten burunda tıkalı nefes almakta zorlanıyorum. Hasta olmak kötü biri. Edit; yarın 3 saat anatomi, 2 saatte fizik dersim var, okula gidince mikroplarımı profesöre bulaştırmayı düşünüyorum.
Kendimi gördüm bi an. Ama bu ibneler bana öl diyip durmuslardi sana öyle yapmiyorum bacım. Limonu tuzlayarak yemeye çalış sonra da mışıl mışıl uyursun.
iyi bi terle sabaha bişeyin kalmaz derler.
nane limon içtin mi?

(bkz: her hastaya nane limon öneren insan)
Hepsini denedim hiç birşey fayda etmedi, maalesef uyku yok bu gece.
geçer geçer.
2 gündür göğüs kafesimin üzerinde bir ağrı var. genellikle kalp bölgesinde yoğunlaşıyor ve sol kolum uyuşuyor. doktora gitmeliyim sanırım endişelenmeye başladım durumdan.
Uyuyamamaktan hasta olmaktan bir tık aşağı olan şeydir.
insanın başına gelebilecek en kötü olaylardan biridir. evet.
en basitinden bir yeriniz ağrıyordur, grip-nezleden nefes alamıyorsunuzdur, öksürmekten uyuyamıyorsunuzdur. bu da muhtemelen zaten bedenen güçsüz düşmüş olan sizi, daha da halsiz kılacaktır.
öncelikle hastalığın semptomlarını ortadan kaldırmaya çalışın. mide üşümesi rahatsızlanması yaşıyorsanız bir nane limon için, kusarak rahatlamaya çalışın. gripseniz yaş zencefili bal ya da pekmeze rendeleyip yiyin, bilhassa ben 2 günde sonuç alıyorum.
yalnız yatarken grip dolayısıyla nefes alamamak var ki, çok illet bir durum. nefes almaya çalıştıkça hır şeklinde sesler çıkar, çıldırmak istersiniz.
O kadar saçma rüyalarla o kadar saçma sayıda uyandım ki..
4. Kez uyandım ve sanıyorum saat artık 5-6. Çünkü rüyalar da uzun vb.

Daha 1.40'mış.
Ateşim tavan. Delireceğim..
güncel Önemli Başlıklar