bugün

ilgi istemektir.

benim de sabahtan beri böğrüm ağrıyor yaa. uff.

edit: arkadaşlar siz beğeni atınca daha iyi oluyorum. *
hastalık değil de hastanede kan tahlili yaptıran kişilerin sanki kan vermiş veya ciddi bir ameliyattan çıkmış gibi resim atmalarına ne demeli? aq ilgi köpekleri
ilgi isteyen, dikkat cekmeye calısan insanlar yapar. Çok gıcık olurum.

Snaplar atılır

"Grip cayı"

Hastaneyi cekip "beklemeyi sevmiyorum"

Acilin önünde bir kendini bir acil yazısını cektigi blomberg

Ilaclarının fotografı

Ve tabii ki olmazsa olamzımız "kolda serum"

Yav kimsenin umrunda degil senin gribin.
Yanında ona ilgi gösteren kimse olmamasından kaynaklı olabilir. Herkesim yanında ailesi, arkadaşları ve sevdikleri olmuyor. insanları yargılamadan azıcık düşünün. Birazcık düşünün
Çok nadir hastalıkların yaşanmışlıkların anlatılması ve gerçek yaşananlar dışında;mizmizliktan başka birşey değildir,heryerde paylaşıyor.
gribim,ölüyorum perişanım.. snap atmayı biliyorsun ..kofti illallah dede ayağa kalk hastahaneye git denyo duyanda ispanyol gribi..
grip olmus beyefendiler,hanfendiler aman aman.
Yine böyle bir snapa mâruz kaldım.. yani eglenmek için kullandıgımız su sosyal ağlarda bile ayıp olmasın diye katlandıgımız insanlar var.
Hoşlanılan kişi görsün diyedir.
Serum paylaşımı yapmadım çok şükür ama ağır grip olunca çorba limon vs paylaşımı yapıp gurbet elde hasta düştüm ağlarım yazmışlığım var.

Yalnız yaşayan ve kendi kendine bakan en azında uzaktaki yakınlarından ilgi bekleyen insan olabilir.

Siz de herşeyi küçümseyecek yer arıyorsunuz kardeşim ya.
Aslında olayın en komik yanı, resim atanlarda değil, resmin altına yazılan
'geçmiş olsun canım'
'allah acil şifa versin kuzum'
'kıyamam ya çok geçmiş olsun balım'
'allah acil şifa versin'

Gibi sikimsonik, samimiyetsiz yorumlardır.
Yapıyorsam şefkat istiyorumdur, sevimlilik yapsanız az ne olur sanki.
ilgi istemektir. Damar yolu selfili fotoğraf, hastane müşahade odasından yer bildirimi, hastane koridorlarından enstantaneler konulu fotoğraflar işin olmazsa olmazıdır.
Ezik insan işi. ilgilenin benimle demeye çalışıyordur.
beynimde tümör çıktı da kimseye söylemedim.

(bkz: git gide eski sevgiliye benzemek)
ilgi orospusu olduğunuza delalettir.

(bkz: serum ile fotoğraf atmak)
(bkz: verilen ilaçların fotoğrafını atmak)

bunlar bir de yedikleri yarrak haricinde her şeyi de paylaşırlar sosyal mecralarda.
Bütünüyle ezik insan işidir.

Bir insan ne diye kendini acınacak pozisyana düşürür ki? "Ay canım geçmiş olsun :(" gibi samimiyetsizce yorumlara maruz kalmak için mi? Hasta insanın sosyal medyada işi ne yatıp dinlensin ayrıca.
Ergenliktir. Serumlu fotoğraflar üstüne yazılan arayan soran herkese teşekkürler gibi samimiyetsiz şeyler. 3senedir instagram kullanıyorum bi kere yapmadım şu saçmalığı yapanı da sildim hesabımdan.
ilgi istemek de suç oldu yav.
Bir sosyal medyam bile yok. Hastalanırsam sözlüğü işgal edeceğime dalalettir. Yok lan şaka, daha o kadar mal değilim.
Sözlükte de var bunlardan. Hasta ve yasta olduğunu belli edip ilgi çekmeye çalışır.. tam üstüne bastık!
Tümör olabilir.
Mevsimi geçmiştir. Çok şükür.
ateşten kaynaklandığını düşündüğüm saçmalama.
güncel Önemli Başlıklar