bugün

Bursa'da da bu isimde bir genclik parki vardir. (bkz: hasanaga genclik parki)
izmir'de de var olan parktır.
tekirdağ'da adını hiç duymadığım park.
izmir buca ilçe sınırları içerisinde dokuz eylül üniverstesi dokuz çeşmeler kampüsünün tam karşısında bulunan bir adet amozonumsu devasa park . içinde koloniler halinde ciddi bir sahipsiz sokak köpeği nüfüsu barındırmakta .
Yeni belediyenin adam ettiği bucadaki nefes almalık park. Pazar sabahları pistte yürümelik yer bulamazsınız.
bucadaki park. içinde bir polis karakolu vardır. öyle başınıza kolay kolay bişey gelmez. polis sürekli devriye atar çevrede. it kopuk uğramaz o parka. ama içmek güzeldir orada.
Ileride imara açılmasından korkulan parktır.
Sıradan normal bir park. BuCa'nın en güzel yeri olduğu doğru olabilir çünkü buca zaten berbat bir yer.
bir bornova büyükpark olmasa da güzel yerdir hasanağa parkı da.
Buca mı güldüm. Buca = izmirin çorumu
Bu amk parkına ne zaman gitsem anormal biriyle uğraşmak zorunda kalıyorum.
Gece kadinsaniz zaten asla ayak basmayın.
Dün akşam banka oturdum sigara içiyorum apacinin biri bankın dibinde köpekle uğraşıyor. Sonra gitti arkadaşını aldı geldi yan bankima oturdular. Yuksek sesle konuşuyorlar rahatsiz oldum aldım çantamı gidiyorum gideceğimi görünce ateş alabilir miyim dedi çakmağı verdim,sonra cebinden bi çakmak çıkardı onu uzattı. Ne bu diyorum,bunu al bu da yanıyor diyor. Yok niye senin cakmagini alayım dedim zorla kendi cakmagimi aldım kaçar gibi kalktım başka yere gittim,utanmaz köpek bir de takip ediyor aq. Yine geldi yan bankima oturdular. Bi de yine yüksek sesle konusuyor "sanki kalbini istedik hooaağmına goyim"
Şaşırıyorum bazen kadınların erkeklere karşı tutumunu eleştiren erkeklere. Mesela dikkat etmeye çalışıyorum insanları terslememeye çalışıyorum ki kadınların oha s.kseydin gibi tepkileri varmış düşüncesi yıkılsın diye,ama hiç sormuyorlar bu erkekler kadınlara nasil yaklaşıyor da kadınlar böyle ters tepki vermeyi savunma mekanizması hâline getiriyor diye.

Şiddetle uzak durunuz parkidir .
Parklar artık balici ve tinercilerin mekanidir.
hatirlatayim buca'dadir. varin ortami siz dusunun. bi ara tonla balici geziyordu. salya sumuk dolasiyorlardi. bir de zamaninda bu parkta buyuk olaylar donuyormus. baya agaclarin arasinda falan tecavuz gibi olaylar yasiniyormus. polis karakolu acilinca biraz durulmus. oyle diyorlar yani gercegi var mi bilmem.

edit: ayrica kopek sorunu var buranin. saat 12 den sonra resmen teror estiriyorlar. gece bu parkin icinden elini kolunu sallaya sallaya korkmadan gecen insanlara ilk gunden beri hayranim. o cesaret bende olsa yunanistani fethederim mk.
Sabahları koştuğum parktır. Ama geceleri oturmak yürek ister.
Gece halini daha görmedim, bilmiyorum ama gündüz gayet güzel ve nezih görünüyor. Hiç de keko görmedim henüz.
vakti zamanında buz patinajı tecrübesi yaşadığım hoş muhit.
güncel Önemli Başlıklar