bugün

amerikalı harvard üniversitesinin dünyaca ünlü, prestijli yayın organıdır.
ekim 2012 tarihinden itibaren türkçe olarak yayınlanmaya başlayan dergi.
sağlam makalelerin yer aldığı iş dergisi.
tunalı dnr da satılan ve bir keresinde almaya yeltendiğim dergi. çok pahalıydı be sözlük öğrenci halimle koydu.
harvard business school tarafindan cikarilan muhendislik ogrencisi olarak takip ettigim sadece ekonomi değil aynı zamanda kişisel gelişim dergisidir .
hbr diye bir kısaltmaya sahip, kişisel gelişim ve iş dünyası ile ilgili makalelerin olduğu bir dergi.

online olarak türkiye'de de hizmet vermektedir. üye olarak güncel makaleleri takip edebilirsiniz.

http://hbrturkiye.com/
evcağızıma böle tek tük lan ne alaka tadında zamanlarla mektupları düşen yayındır..
gelsin eyvallah da arkadaş ben türkiyede yaşıyorum yani ben seninle ne yapabilirim ki?
yani adamlar yol yapıyorlar benim ülkemde sen de bana harvırd bizimıs riviüvv

bırak allasen ya..
Kitaplari guzeldir. Her yonetici adayi veya girisimci icin onerilir.
Özellikle pazarlama alanında çalışanlar Okurlarsa kendilerine çok şey katacak dergidir.
Yıllık dijital dergi aboneliğini Black friday indirimiyle 50 TL ye aldığım dergi.
Dijital abonelik yapacaksanız Kasım ayı indirimini kovalayın derim.
Patronunuzun götünü daha iyi yalamanızı sağlayacak 10 dil darbesi tekniği misali yazıların olduğu, insanların kafasını kapitalizmle yıkamaya çalışan site.
yenişehirdeki (new york) duvar sokağında (wall sreet) oturan para babalarının neleri dert ettiğini açıklayan aylık bir aynasaldır.