bugün

harry potter serisinin son kitabının yeni açıklanmış, resmi ismi.

edit: kötüleyen arkadaşa ithafen söylüyorum: ben seçmedim arkadaşım ismini. rowling diye sarı saçlı ingiliz bi hatun var, o kadar veriyor bu işlere.
hayranlarının çıkması için sabırsızlandığı kitap. ama aynı zamanda serinin son kitabı olması üzücü tabi..
sayfa sayısının fazla olmasını umduğum, ancak ne kadar uzun olursa olsun çok çabuk bitecek olan harry potter serisinin son kitabı *. yazarın ifadesine göre tüm düğümler çözülecektir ve aklımızda soru işaretleri kalmayacaktır. hadi hayırlısı...
okumayacağım başka bir deli saçması.
çevirisi yine berbat olursa büsbütün okumayacağım kitap.
jk. rowling'in serinin son kitabı deyip, milleti bir süre daha kerizleyeceği kitap. kadın yolunu bulmuş, yazdıkça yazıyor. altın yumurtlayan tavuk kesilir mi?
jkrowling.com'daki bilmeceyi çözenlerin ulaştığı ve öğrendiği isim.
serinin son kitabi olmasi hasebiyle 5000 sayfa olmasini bekledigim kitaptir. ayrilmak zor olsa da ciktigi gun kapanip bir nefeste bitirmekten de kendimi alamayacagim kitap olacagi da asikar.

--spoilerimsi--

eger bitirecekse seriyi, harry de olur, voldemort ta... hem harry anasina babasina kavusur, hem de kotuler kaybeder, mutlu son olur tahminen.

--spoilerimsi--
voldemort un ruhunun son parcasını harry ye bırakmasının ortaya cıkmasıyla harry nın olumuyle bıtmesı muhtemel kıtap.
(bkz: voldemort un ruhuna fatiha okuyan insan modeli)
gereksız kıtap serısının son coplugune verılen ad dıyecektım kı vize alamadım *o yuzden bu serının en ıyısı olur ınsallah dedıgım sevenlerının merakla bekledıgı kıtap.
kanımca son kitapta, sirius black'in, ölüm yiyenlere katıldığı ve öldüğü düşünülen kardeşi, 6. kitapta r.a.b olarak adı geçen regulus a... black'in ortaya çıkması muhtemeldir.
harry potter serisinin yedinci kitabıdır.
07.07.2007 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen kitaptır.
7.ve son harry potter kitabının türkçeye çevrilmiş adı....
hayrettin pıtırcıktan kurtulduğumuzu müjdeleyen kitabın adı.
(#1249855)
londra:Büyücü bir çocuğun maceralarının anlatıldığı "Harry Potter" adlı kitabın yedinci ve sonuncusu 21 Temmuz'da yayımlanacak. Kitabın yazarı J.K. Rowling, internet sayfasında "Harry Potter and the Deathly Hallows" (Harry Potter ve Ölümcül Takdis) adlı son kitabın 21 Temmuz'da piyasaya sürüleceğini söyledi. Rowling'in yayıncısı Bloomsbury ise aynı gün çocuklar ve yetişkinler için baskı, hediye baskı ve sesli bir kitabın yayınlanacağını bildirdi. Bloomsbury ayrıca, bu yıl serinin başlangıç kitabı olan "Harry Potter ve Felsefe Taşı"nın yayınlanışının 10. yıl dönümü olduğunu hatırlattı. "Harry Potter" kitaplarının dünya çapında 325 milyon kopya satıldığını ve 64 dile çevrildiğini belirtildi.

j.k. rowling, daha önce serini yedinci kitabında iki karakterin öleceğini söylemişti.bu okuyucuları daha da meraklandırdı.

mesela ben, sonradan uzun kuyruklarda beklememek için şimdiden kitapçıya kapora verdim..
snape'in voldemort'a okkalı bir kazık atacağı ve harry'ye çok önemli bir konuda büyük yardımının dokunacağı kitaptır *
büyük bir heyecanla beklenen amma ingilizcesinden okunursa tadına varılamayacagı düşünülen kitap.* bir de snape kötü biri değildir, olamaz.
"son kitaptır, harry ölecektir, olmazsa yanındaki o ufak kız ölecektir bik bik bik" şeklinde iyi bir management şirketine reklamı yaptırılan, yine ingiliz hanımımız rowling e milyar dolarlar kazandıracak kitap. "yeter lan seni de büyünü de skicem bi gidin artık!" dedirtir.

büyük bir olasılıkla atv ana haberde kitabın ilk çıktığı gün amerika'da sırada bulunan şişman küçük kız çocuğunun yüz ifadesi gösterilecek ve geri sayımdan sonra kitaba saldırılması an ve an sadece atv ana haberde izlenecektir.
dizinin son kitabı budur... o değil...

(bkz: harry potter and amazing pussy)
daha önce "harry potter and the godrics hallows" olarak açıklanan fakat başka dillere çevriminde problem yaşandığı için "harry potter and the deathly hallows" olarak değiştirilen j.k. rowling tarafından yazılan harry potter serisinin son kitabı.
21 temmuzda cikacak olan harry potter serisinin son kitabi. merakla beklemekteyiz. * *
nefesler tutuldu, heyecan dorukta çıkması için 21 temmuz'un beklendiği serinin son ve yürekleri dağlıyacak olan kitabı. *
18 sterlin verip sahıp olunabilcek kitap. onden 30 tl. odenip, cıktıgı gun edinilebilir. harry potter serısının sonu. 24.07.07 de piyasada olacakmıs aynı zamanda.