bugün

13 Ekim'de vizyona girecek, fragmanindan gordugum kadariyla iyi bir korku/gerilim filmi.

https://youtu.be/1NTaDm3atkc

Her günayni gunu yasayip ölen bir kizi ele aliyor. Vizyona girsede izlesem hemen.

Edit: filmi izledim ve gercekten cok beğendim. Tek bir dakikasında sıkılmadım. Cok basariliydi bana göre. Filmdeki basrolun telefon zil sesini basa sarip sarip dinliyorum ayrica. Swh.
benim için tam bir beklentilerin karşılanmaması durumuydu sinemada izlediğim zaman. kuantum' a girmelerini bekliyodum . ama en azından her defasında filmdeki kızı bıçakla öldürmeye çalışan bir seri katil beklemiyordum. filmin içeriğinden çok daha izlenebilir korku gerilim cinayet figürlü diziler var internette. zaten film ortalarında anafikrini eleveriyor ondan sonra film bitmeden çıktım salondan.
mesela ' it' filmide öyleydi mk ( hayır türkçede köpek yerine kullanılan türk yapımı bir film değil). ' it' in yazarı Stephen King kendini ispatlamış birisi zaten bu tür yapımlarda. fragmanında da gayet sen al bileti 2 saatlik tatminini yaşıcaksın izlenimi veriyordu amma velakın bana göre hiçte korkunç olmayan bir palyoçunun üç beş çocuğa musallat olmasıyla geçti film. çocukça efektler yok tablodan çıkan flütlü şey, kafası olmayan aleyna tilki gibi koşan çocuklar. ama hoşuma giden tek yani ' you'll float too' kısmıydı.

önce filmi izleyip ondan sonra fragmanına bakıcam ki yaşanmaşın bu tarz çirkin olaylar birdaha.
Fragmani cok etkileyiciydi fakat o fragmana bu film hic olmamis. Zeka piriltisi olan yerler, komik yerler elbette vardi ve hostu da. Bayat degildi. Fakat beklentimin cok cok altinda bir filmdi.
Gizem/gerilim aynı zamanda biraz da komedi serpiştirilmiş bir film.

Olay şu, bir genç kız öldürüldüğü güne sürekli gözünü açıyor ve katilinin kim olduğunu bulmaya çalışıyor. (Kaba taslak)

Güzeldi, izlemenizi tavsiye ederim.
5/10. cok kötü değildi. arada bi gerildim. ama kız güzel. ayrıca cupcake sahnesi cok sacma amk
happy death day nursiii
happy death day nursiii
happy death day happy death day
happy death day nursiii

bugün said nursinin ölüm yıl dönümü kekeler, şukular benden bereket allah'tan.
güncel Önemli Başlıklar