bugün

yenir bir yazar. hos gelmis.
bir ayağı çukurda olsada, parmaklarını hızlı kullanıp yazacağınız entryi sizden önce yazabilen hoşsohbet bir fasuser..
(bkz: hanna hilton)
nerelerde yazarı.
eskiden bir selam çakardı, şimdi o da yok.
(bkz: ayran içtik ayrı mı düştük)
ne görmüşlüğüm ne adam gibi uzun uzun konuşmuşluğum var. ama ne alakaysa seviyorum kendisini. mantıklı ve şirin yazar. 3 gunde bir gelir, haftada bir gelir bilemediniz 3 haftada bir gelir. bi garip ne idüğü belirsiz.
kanada'nın güneybatısında yer alan alberta eyaletinde bir kasaba. kasabanın yüzölçümü 8.2 km², nüfusu ise yaklaşık 2 bin 900.

eyaletin ve ülkenin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: alberta/#8798176)
(bkz: kanada/#8794084)

(government of canada)
(hometowncanada)
Joe Wrightın yönettiği ve başrollerinde Saoirse Ronan Cate Blanchett ve Eric Bana olan film. 8 nisan 2011de gösterime girecek.
fragmanı yayınlandı.

http://www.joblo.com/saoirse-ronan-is-a-trained-teenage-assassin-who-likes-to-snap-necks-in-this-trailer-for-hanna
suikâstçi olarak yetiştirilen bir kızın hikayesi gibi. fragmanı etkileyici.

http://www.imdb.com/video/imdb/vi984063257/
müziklerini the chemical brothers 'ın yaptığı, başrollerinde saoirse ronan , eric bana ve cate blanchett 'in oynadığı aksiyon-gerilim filmi. türkiye'de 10 haziran 2011'de gösterime girecek.
yakınlarda izldiğim garip film. iyiydi ama...
--spoiler--

doğduğundan beri ormandan çıkmamış, elektrik görmemiş, sadece lamba, mum ile tanışmış, yabani hayat ile zaman geçirmiş bir kızın nasıl oluyor da sağ kulağında 2 delik oluyor halen anlamış değilim. ormanda küpe mi takıyordu ?

--spoiler--
çok kaliteli bir film olabilme potansiyeliyle başlayan yarısından itibaren gayet bayağılaşan bir film. halbuki gayet de kaliteli bir film çıkarabilirmişler.
abuk subuk iddialar karsisinda bile sakinligini korumayi bilen yazardir. selam olsun.

(#12422050)
çok daha başarılı olabilecek bir film. *

--spoiler--
fas'ta otelde kaldığında elektrikli cihazlarından korkan bir kız nasıl oldu da internet kullanabildi ben onu anlayamadım arkadaş? * hani seviniyoruz aa konusu çok güzel abi falan diye. ama dnasıyla oynanmış çıkıyor. neden oynuyosunuz dnasıyla, oynamayın! birde sonu hiç olmamış. *
--spoiler--
kendini izlettiren ama beklentilerin altında olan film...
güzel başlayan sonlarına doğru bu konu böyle mi işlenir dedirten bir film. ama yine de izleyin derim.
(#5436353) no.lu entrysinde beni beni benden almış,
(#11494563) no.lu entrysiyle de benim gibi bir çok varoş delikanlısının gönlünü kazanmış,

iyisinden, güzelinden, 10 numara bir yazardır, mirdir, üstadtır.
allah böylelerini arttırsındır, amindir.
yaptığım kocaman yanlışla ilgili beni uyaran, biraz ayar veren, biraz gülümseten ve yanlışlığı düzeltmemde bana yol gösterici olan yazardır.
seri artı oy veren meleğiyimdir.
sıkılmadan izlediğim aksiyon filmi, tavsiye ederim.
(bkz: william hanna)
(bkz: hanna pakarinen)
gelmiş geçmiş en aptal filmlerden biri.
mesele bacak kadar kızın koca koca adamları dövmesi değil. pekala olabilir bu , mesele senin bunu yedirememen.
tür olarak salt ı andırıyor diyebiliriz. fakat salt bunu havada karada öper.
lan sözde profosyonel , psikopat sarışın ajanımız adamın arkasına metal boru ile yaklaşıyor ve ne oluyor? sırtına vuruyor... bumu? lan ben ki profosyonel katil değilim arkadan boru ile yaklaşırsam o boruyla adamın ya ensesne vururum , ya saplarım , yada dizlerinin arkasına vururum. adamı hoplatırım yani. bak 1 sn de aklıma gelenler bunlar.

sonra birde dayak yiyene kadar silah kullanmamaya yeminli figüranları üstüne birde vurulunca orgazm sesleri çıkaran mal sarışını ekleyince ileri sarmak bu filme merhamet etmek oluyor.
1/10 veriyor. cehennemin dibinde yanmasını diliyorum.
izlediğim en güzel filmlerden biri. biri teen diğeri milf olan iki kadının ölesiye kapışması.. 10/7.5
kaliteli bir yazardır.
güncel Önemli Başlıklar