bugün

(bkz: recep tayyip erdoğan)
Bu sorunun cevabı benim için her zaman babam oldu.

Neyse duygusallığı geçelim.

Örümcek adam candır.
zülfü yare dokunursam rabbimden affımı dilerim
elinde zülfikar olan hz ali efendimiz gibi olmayı isterdim.
süperman. ne güzel uçuyor falan.

yükseklik korkumu böylece yenerim belki. yoksa iş sakat.
(bkz: ömer halisdemir)
Süper Mario.
flash olabilir.
aslında tercihim batman ama uğraşamam o kadar bokla püsürle.
süpermen desen kıçıkırım bi taşla etkisiz hale geliyor.
azıcık aşım ağrısız başım.
Alex de souza.
Süperman. Tabi ki onun sevgilileri çok esasli oluyor.
Süper kahraman değilde anti kahraman olmak isterdim .
(bkz: Deadpool)
kyle xydeki kyle sayılır mı ki bence en iyisi o superlik kahramanlik dursun oyle zeki olalım yeter.
Robin Hood, ingiliz halk hikâyelerinde mevcut olan bir hayduttur. Robin Hood hakkındaki birçok kaynak, onu en çok Fulk Fitzwarin isimli bir Norman soylusunun Kral John'a karşı çıkarak haydut olmasıyla bağdaştırır.

Bana göre süper kahraman.
limon adam olmak isterdim. Ülkedeki bütün limonları birleştirip limon ordusu yapardım. ilk başlarda azınlık olunan bir topluluk olurdu sonra ise limonlar birleşip votka üreten firmaları ele geçirirdik. Sonra ise biliyorsunuz zaten, Dünyayı ele geçirmek gibi uçuk bir plan ve mutlu son.
Bugs bunny.
Deadshot veya batman en azından benzer özelliklerimiz var.
s u p e r m a n....
Iron man veya batman bu adamlar kendi zekaları ve paraları sayesinde kahraman oldu çünkü doğuştan değil(thor,süperman)
Yada tesadüfen değil(kaptan amerika,hulk)
Cocukluktan beri batman olmak isterdim ne bilim pek ozel gucu yok belki de ondan digerlerinden siyriliyor bilek gucu kullaniyor daha mert daha durust ve daha karizmatik gelmistir herzaman bana.
superman olaydım da basıp gideydim şu gezegenden. uranüs' te tek başıma otururum daha iyi.
Üstteki yazara katılıyorum...
tabi ki battal gazi olmak isterdim. o mümkün değilse yakub Cemil de olur.
görüncek adam.

görsel

hiçbir sorumluluğun yok bi görünüp işine gücüne bakıyorsun sonra.
https://vignette.wikia.no.../latest?cb=20180918172607
zaten oğlumun süper kahramanıyım. her sabah yoğun trafiğe rağmen onu kreşte ki kahvaltısına yetiştirebiliyorum. bakma öyle bu devirde batman için bile zor uçup zıplamadıkça...
red kit tabii ki.