bugün

Bazen mhp den daha milliyetci olan partidir.

Şaşırtır.
gram sempati durmadığım, üyeleriyle kavga etmeden duramadığım partidir.

ama şunu unutmayın ki bu ülkede hırsız, katil akp'ye karşı bile oy yüzünden saygı duyulurken, doğuda çok ciddi seçmeni olan bir partiye saygı duyulmaması acınası.

hdp diye bir şey yok, doğu halkının fikrini temsil eden siyasi parti var.

hdp'yi kapatsanız da yıksanız da insanların fikirlerini değiştiremezsiniz.

batıya on beş okul yapıp doğuya bir okul yaptığınız sürece bu düzen değişmeyecektir..
Halkların demokratik pkksı.
ülkemizin en ırkçı partisidir. ülkemizin mi dedim. pardon. esasında milliyetçi hareket partisi dışında tüm partiler biraz ırkçı ama bunlar tamamen etnik bölücü ve bebek katili.
atatürkçü kesimin barajı geçmesi için çatır çatır oy verdiği parti. beyaz türkler sempati duyarlar. Atatürk ile aponun afişleri mitingler de yan yana bile havalara kaldırıldı. Herşey açık seçik adamlar gizlemiyor.
Yakında kapatılmaz. Akp en büyük siyasi kozuna dokunmaz.
ideolojisini tamamen Türk düşmanlığı üzerine kurmuş amerikancı kürt hareketi... aynı zamanda türksolu’nu itibarsızlaştırma ve türkiye’deki devrim hareketini durdurma projesidir.
Şu sıralar hop hop hoplayan parti.
Yapılan harekatı sonuna kadar kınayacak olan partidir.
Bir oy Muharrem inceye bir oy hdpye.

Yok be oğlum biz hep Atatürkçüyüz aile olarak komple.
Chp bu parti ile ortak olup habur dan davul zurna ile pkk militanı geçirmişti. O günden beri chp ye oy vermem.
cumhuriyet halkların partisi ile aynı çizgidedir.
genel başkanı hapiste.
eş genel başkanı hapiste.
milletvekilleri hapiste.
belediye başkanları hapiste.

ülkenin cumhurbaşkanı "terörist parti" diyor.

ama nedense bu partinin siyaset yapmasına müsade ediliyor, sadece siyaset yapmasına müsade edilse neyse de bir de hazineden milyonlarca lira yardım yapılıyor.

son barış pınarı harekatında da gördük, hdp'liler sürekli ypg lehine demeçler verdi, paylaşımlar yaptı.

peki devleti yönetenler ne yaptılar?
hdp'yi millete şikayet ediyorlar.

ulan hdp'yi bize şikayet edeceğinize, gereğini yapsanıza.
teröristlere yardım etmek için mi bizden vergi alıyorsunuz deyyuslar?

şu partiyi kapatmayan, kapattırmayan, bunların siyaset yapmasına müsade eden de vatan hainidir.
Halkla alakası olmayan terörist oluşum.
bunların herhangi bir parti kisvesi ile anılmasıdan bile rahatsız olduğum bana göre illegal terör örgütü.
yasaiçi terör örgütü örneğidir.
(bkz: pkk stepnesi)
(bkz: türkiye düşmanlığı)
Demokrasi olmasaydı bu parti olmazdı. Kimse ülkemize dilini uzatmasın. Sevemedim bir türlü bu partiyi.
partiya karkerane kurdistan'dan daha demokratik değildir. temsil ettiği ulus ise adını anmak istemediğim bir ulustur, yalnızca bir ulus. kendi içerisinde dahi (zaza-kürt) kavgaları bitirememiş bir parti olsa olsa bir iki sövmek, molotof atmak, tece kötülemek için toplanan insanlardan oluşur. insan dedim, insanlardan özür dilerim.

ancak tck böyle söylüyor, ne edelim?
Dağdaki teröristlerin partisi.
üye sayısı 4 şubat 2020 itibariyle 39,334 olan siyasi parti.
Selo başkanın yokluğunda ortalıkta yokmuş gibi görünen ancak fırtına öncesi sessizlik anını yaşayan parti.
Doğma büyüme izmirli olduğunu söylemene gerek yok insanlar doğdukları yere göre oy atmaz dini inanca sahip olmaz trabzonda olabilir rizede hdplide olabilirsin başka bişeyde.
israilin, abd destekli vaadedilmiş toprakları ele geçirme projesinin paralı uygulayıcılarının parti amblemi taşımaları.. Kürtlerden çok kripto ermeniler, süryaniler, ve ırk ayrımı olmadan dinden uzak olanlar tarafından desteklenirler yerelde, dünya üzerinde de tüm Müslüman ve Türk düşmanları destekler.
Cehape nin kanka partisi.