bugün 2043 başlık

haksızlığa uğramak

1. 5 5
    yapmadığınız bir olayı yaptığınızı iddia etmek *,kişinin hak etmediği davranışla karşılaşmasına, insanın hayata, insanlara olan bakış açısının değişmesine, adil olmayan, canınızın yanmasına sebep olan olaydır.
  2. 1 1
    YANLIZCA KiŞiNiN KENDiSi NiN UĞRAMASIYLA iBARET OLMAYIP, BUNA ŞAHiT OLUNDUĞUNDA DA iNSANIN CANINI SIKAN HADiSEDiR. YAŞAMDAN SOĞUTUR. ÖFKENiZi KONTROL ETMEKTE ZORLANIRSINIZ.
  3. 0 0
    ortada birşey yokken hakaret işitip tanrının belamı vermesi durumu.eğer tanrı gerçekten bunu yaparsa ben haksızlığa uğramış olurum.insanlar her türlü olayı kendi perspektiflerinden görebiliyorken benim sessiz kalışımın bile negatif bir düşünceği yarattığı bir ortamda 'hak'sızım değerli sözlük haksız.
  4. 2 2
    haksızlığa uğrama korkusuyla başkalarının haklarını elinden alan insanların,
    toplumu kirletmesine neden olur.
  5. 1 -1
    bazen, tıpkı annesinin şefkatini bekleyen minik bebeğin suratının ortasında yumruğu hissetmesi gibi insanı hem yetim hem öksüz hissettiren, anlamlandırılamayan durumdur.
  6. 0 0
    hayatta en tiksindiğim, en nefret ettiğim, hatta bu nedenle bir ara "yeter ulan yeter sokarım hayatınıza" deyip nazizme yönelmeme bir adım kalmış kahrolası his.
  7. 0 0
    adaletin olmadığı yerde anarşiye yönelmektir. adalet mülkün temeli ise, türkiye de her yapı çürüktür te demektir.
  8. 0 0
    çok fazla maruz kalınan radyoaktif madde gibi bişey. zararlıdır. belli bir zaman sonra , ya herkese haksızlık yapıp zalim olursunuz , yada kendi başınıza gelenlerin başkasının başına gelmesini istemez adaletli davranırsınız. ikincisi daha iyi.
  9. 0 0
    hayata küstüren, mutsuz eden lanet durum. iyi niyetiniz kullanılmıştır, güveniniz suistimal edilmiştir. bir daha kimseye hesapsız güvenemezsiniz ama bir daha da kimse sizi kullanamaz kolay kolay. bu da az bi kazanım değildir. her şeyin bir bedeli var sonuçta. kandırılmamanın bedeli de bir defa da olsa sağlam kandırılmaktır.